UWAGA!

Walki Shaolin na wielkim ekranie

 Elbląg, Walki Shaolin na wielkim ekranie

W dniach 14-16 września Multikino zaprasza na pokazy walk „Shaolin monks”. To niebywała okazja, by zobaczyć wyczyny mnichów z Klasztoru Shaolin. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Każdego dnia pokaz rozpoczyna się o godz. 18. Na miłośników walk czeka półtoragodzinny, jedyny w swoim rodzaju, spektakl nagrany w 2006 roku, podczas którego można podziwiać niewiarygodne zdolności mnichów z Klasztoru Shaolin.
     Walki Shaolin jest to tysiącletnia sztuka, której celem jest przekroczenie granic możliwości. Dlatego mnisi Shaolin podważają nasze wszystkie wyobrażenia o bólu i skłaniają do refleksji na temat granicy wytrzymałości ciała ludzkiego. To nowe podejście do ciała i ducha opiera się na czterech zasadach: opanowanie samego siebie, wytrzymałość, moc i postawa.
     Na pokazy walk Multikino zaprasza w dniach 14-16 września o godz. 18. Kolejne spektakle już za tydzień - 21-23 września.
     
     Podwójne zaproszenia wygrali: Paulina Mierzwa, Katarzyna Nazarewicz, Barbara Marciniak, Justyna Michalczyk, Diana Czirson, Maciej Wełpa, Michał Ochaciński, Karol Jaworski, Adam Wrona, Piotr Konopski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama