UWAGA!

Wizyta w Neo Lady

2007-04-25
Aktualizowany 2007-05-04 20:23
Elbląg, Pani Ula przed i po wykonaniu zabiegu trwałego makijażu.
Pani Ula przed i po wykonaniu zabiegu trwałego makijażu.

Rozstrzygnęliśmy kolejny konkurs organizowany przez Studio Neo Lady, w którym nagrodą jest bezpłatny masaż musem pomarańczowo-waniliowym. Sprawdź, czy wygrałaś.

Makijaż gwiazd
     Makijaż Conture Make-up Long Time Liner jest metodą numer 1 na świecie służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt ust (wypełnienie w całości kolorem, rozświetlenie) i linię brwi. Conture Make-up nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury. Tę właśnie metodę wybrały i poddały się zabiegowi makijażu trwałego m.in. Bożena Dykiel i Martyna Wojciechowska, której makijaż przetrwał nawet ekstremalne warunki podczas wyprawy na Mount Everest.
     Zbliża się lato, czas urlopów, korzystania z plaży i kąpieli. W tym okresie szczególnie dużą wygodą jest posiadanie makijażu trwałego.
     W Studio Neo Lady zabiegi makijażu trwałego wykonuje licencjonowana linergistka, która uzyskała właściwy tytuł od niemieckiej firmy Long Time Liner. Wybierając gabinet, w którym chcemy skorzystać z zabiegu ważne jest sprawdzenie uprawnień. Posiadanie licencji gwarantuje wysoką jakość zabiegu oraz bezpieczeństwo pigmentów.
     Na zdjęciach prezentujemy efekty wykonanego zabiegu w Neo Lady. Pani Ula bez makijażu wyglądała blado, mało wyraziście. Wystarczyło podkreślenie łuku brwiowego, namalowanie cienkiej górnej kreski i wzmocnienie pigmentem koloru ust, a zmieniła się nie do poznania.
     Studio Neo Lady zaprasza na bezpłatne konsultacje. Więcej informacji na stronie www.neolady.pl.
     
     Bezpłatny masaż ciała musem pomarańczowo-waniliowym wygrała Monika Szyszkowska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama