UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wygraj indywidualny trening z mistrzem świata!

2011-01-24
Aktualizowany 2011-01-28 09:40
Wygraj indywidualny trening z mistrzem świata!

Fight Club Elbląg.pl propaguje zdrowy i sportowy tryb życia dla każdego, bez względu na wiek, płeć i zaangażowanie w sport. Spotykają się w nim amatorzy niedzielnej gimnastyki, kandydaci na zawodników poważnie myślący o karierze sportowej jak i zawodowcy. Klub posiada salę sportów walki (120 m2 maty, atestowana klatka do walk, tarcze, manekiny, worki – wszystko co potrzebne do profesjonalnego treningu) i siłownię (170 m2, nowoczesny sprzęt, 2 tony wolnych ciężarów, zbrojona guma na podłodze).

Z nazwy i profilu klubu wynika, że sporty walki są priorytetem. Aktualnie prowadzone są zajęcia z K1, Thai Boxu i MMA, a w planach jest również samoobrona. Klub nie poprzestaje na zajęciach prowadzonych przez własną kadrę, aby uatrakcyjnić treningi zaprasza najlepszych zawodników sportów walk, również tych klasy światowej. Ma za sobą już trzy seminaria z Mamedem Khalidovem, Antonim Chmielewskim i Mariuszem Cieślińskim. Na marzec stara się sprowadzić Tomasza Drwala, jedynego Polaka (nie licząc mieszkającego na stałe w Kanadzie Krzysztofa Soszyńskiego), który walczył w UFC.
       Ale Fight Club Elbląg.pl to również świetnie wyposażona siłownia. Docenili ją zawodowcy: Mariusz Strzeliński (wielokrotny mistrz świata w kulturystyce), Urszula Jasińska-Piwnicka (wielokrotna mistrzyni Polski w rzucie oszczepem, uczestniczka Olimpiady w Pekinie) oraz piłkarze Olimpii Elbląg, którzy na co dzień trenują w klubie.
       Dla miłośników sportów siłowych Fight Club Elbąg.pl również przygotowuje atrakcje. W grudniu ubiegłego roku zorganizował turniej w trójboju siłowym (wyciskanie leżąc, przysiad ze sztangą, martwy ciąg) z podziałem na „zawodowców” i „amatorów”, z bardzo atrakcyjną pulą nagród.
       Ostatnia sobota stycznia to okazja dla elbląskich siłaczy. 29 stycznia w Fight Club Elbląg.pl odbędą się otwarte zawody siłowe o tytuł „Mistrza Superserii”. Wszyscy chętni spróbowania swych sił mogą się zgłaszać mailowo na adres: info@fightclub.elblag.pl. Honorowym sędzią zawodów będzie Piotr Głuchowski, mistrz świata w kulturystyce.
***
Fight Club Elbląg.pl przygotował dla Czytelników portEl.pl nagrodę - indywidualny trening siłowy prowadzony przez Piotra Głuchowskiego. Aby go wygrać nalezało odpowiedzieć, że Piotr Głuchowski jest w stanie wykonać 100 przysiadów w jednej serii ze 100 kg obciążeniem.
       Nagrodę wygrał Krzysztof Wojterski. Potwierdzenie wyślemy mailem.
      
      
      
-----Reklama-----
Zapraszamy kolejny firmy do sponsorowania naszych konkursów
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...