UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wygraj kalendarz portElu na 2011 rok!

2011-01-11
Aktualizowany 2011-01-21 10:15
Autorem styczniowego zdjęcia w kalendarzu jest Bernard Kursa
Autorem styczniowego zdjęcia w kalendarzu jest Bernard Kursa

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy kalendarza ściennego , którego stronice zdobią zdjęcia wykonane przez naszych Czytelników biorących udział w konkursie „Fotka miesiąca”. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Konkurs „Fotka miesiąca”, organizowany na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród jej Czytelników. Rok rocznie zwiększa się zarówno liczba nadsyłanych zdjęć, jak i ich poziom artystyczny.
       Kalendarz zawiera trzynaście kart w formacie A2 z fotografiami konkursowymi, które ukazują nie tylko piękno regionu, ale także prezentują walory turystyczne i możliwości rekreacyjne Elbląga i okolic.
       Autorami zdjęć wykorzystanych w kalendarzu na 2011 rok są: Krzysztof Ochendowski, Bernard Kursa, Krzysztof Polak (dwa zdjęcia), Jacek Zylbert, Marian Lubawski, Arkadiusz Ławrynowicz, Jarosław Jaroszuk, Mariusz Mackiewicz, Dorota Zylbert, Adam Zamorski, Aleksander Gruszecki, Anna Rybacka.
       Wirtualną wersję kalendarza można obejrzeć i pobrać klikając ten link.
      
       Aby wygrać jeden z kalendarzy należało odpowiedzieć na pytanie - od kiedy organizowany jest konkurs „Fotka miesiąca”. Prawidłowa odpowiedź to: czerwiec 2002.
      
Kalendarze wygrali: Beata Ciesielska, Urszula Jankowska, Bartosz Kulesza, Jan Kucharewicz, Zenobiusz Perwenis. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       Uwaga: warunkiem udziału w konkursie jest osobisty odbiór nagrody.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...