UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Place zabaw min. przy ul. Żeromskiego pełne dzieciarni jeżdżącej na deskorolkach to jak ma nie być zakażeń !!!
  • Wszystkiego winne dzieci. A starsze osoby? Wczoraj pytam starszego klienta dlaczego po południu robi zakupy skoro ma godz dla seniorów. A pan mi na to: ale ja byłem po 10.A teraz to robię normale zakupy. To po co był o 10 ?! Bo mógł? Po te nienormalne zakupy? Ręce opadają.
  • Przez jazde na deskorolce sie nie zakazimy
  • Wczoraj w godzinach dla seniorów robiłam zakupy, oprócz mnie w sklepie były cztery młode osoby również robiące zakupy, w tym jedna bez maski a druga z maską na brodzie, nikt im uwagi nie zwrócił bo sprzedawcy też młodzi, więc o jakich godzinach dla seniorów mowa, jeśli młodzi robią co chcą. Pytam gdzie są kontrole. To samo w Kauflandzie młody po sklepie bez maski spacerował "godziny dla seniorów"to fikcja. Mało że nie są przestrzegane, to jeszcze jakieś demonstracje, tych którym nic nikt nie może nakazać.
Reklama