UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech ktoś mi jasno i klarownie wytłumaczy, skoro szczepionka ma chronić MNIE, a nie innych i to ja decyduje czy chce być chroniony czy nie, to dlaczego wielcy tego świata chcą decydować o tym, czy mogę się przemieszaczać po europie czy nie??? To jest moja decyzja, moje ryzyko!!! Skoro zaszczepiony czy nie i tak moge być nosicielem i zarażać to co ma do tego przekraczanie granic???!!!
  • Prawidłowo. Ty decydujesz o sobie a przymusu szczepienia nie ma. Kraje decydują o sobie. Spokojnie przyjmą Cię bez szczepienia ale z negatywnym testem. Sam sobie dołożysz latania, testowania i biurokracji, której i tak nie przeskoczysz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Darecki42(2021-05-26)
  • @Ozdrowieniec - Jeden tuman drugiemu tumanowi podsuwa dokument i wszystko co się tam zawiera to prawda objawiona. Nostradamus przewidział Hitlera i II Wojnę Światową taki był kozak. Jak wróżka cyganka bajki pisze z rąk, dopasowujesz na osi czasu dwa lata później podobne tylko trochę zdarzenia i robisz woooow przewidziała. Dlaczego koronawirus nie jest jak grypa? Wystarczy spojrzeć na statystyki zgonów. Sezon grypowy w okresie od 1 września 2019 do 30 kwietnia 2020 odnotowano łącznie 3 769 480 przypadków grypy i podejrzeń zachorowania na grypę w Polsce. Hospitalizacji wymagało 16 684 osób. NIZP-PZH informuje też o 64 zgonach z powodu grypy w tym okresie. Podaję źródło: medonet. pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Marcin40(2021-05-26)
  • @Ozdrowieniec - Problem polega na tym, że pewnego dnia D. Trump odebrał forsę Fajnej Organizacji. FO wpadła w tarapaty finansowe, z których postanowiła się jakoś wygrzebać. W tym celu ogłosiła, że mamy makabryczną pandemię, która zaczęła się w Wuhan. Jest mały problem z mediolańskim szpitalem specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Otóż patolodzy tam pracujący postanowili sprawdzić, kiedy w placówce pojawili się koronkowi pacjenci. Sprawdzenie preparatów zmarłych na raka płuc pokazało, że koronkowy toczył pacjentów szpitala przynajmniej od lipca, sierpnia roku pańskiego 2019,czyli jakie tam pół roku przed pojawieniem się w Chinach. Na szczęście całą sprawę udało się wyciszyć i koronkowy AMOK może rozwijać się bez przeszkód.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-05-27)
Reklama