UWAGA!

COVID-19. Jeden zgon w Elblągu

 Elbląg, COVID-19. Jeden zgon w Elblągu
Fot. Michał Skroboszewski

O śmierci jednego z mieszkańców Elbląga w związku z koronawirusem informuje dziś (26 maja) Ministerstwo Zdrowia. Zmarły cierpiał na choroby współistniejące.

W Elblągu stwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Na kwarantannie przebywa 115 osób, w ciągu ostatniej doby wykonano 151 testów.

W powiecie elbląskim są 3 nowe przypadki zakażenia. Kwarantanną objętych jest 251 osób, wykonano 61 testów.

W województwie warmińsko-mazurskim mamy 33 nowe zakażenia koronawirusem. Zmarło 8 osób, 5 z nich cierpiało na choroby współistniejące. Na kwarantannie są 1904 osoby, wykonano 1837 testów.

Sytuacja w kraju przedstawia się następująco: 1267 nowych przypadków COVID-19, 209 przypadków śmiertelnych (154 osoby zmarłe cierpiały na choroby współistniejące). Na kwarantannie w Polsce przebywa 77 005 osób. W ciągu doby wykonano 57 940 testów. Przybyło 1268 ozdrowieńców.

Od wczoraj w Elblągu wykonano 1363 szczepienia, w powiecie elbląskim 433.

oprac. TB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Pandemia wygasa dzięki naszej miłościwie panującej od lat partii. Teraz już wszystkim będzie się żyło lepiej i godniej, bo to się nam po prostu należy! :-)
 • Dlaczego nikt nie napisze oficjalnie że szczepienia to światowy eksperyment medyczny który miliony ludzi będzie kosztować zdrowie, a nawet życie? Dlaczego nikt nie napisze że szczepionki nie są oficjalnie dopuszczone do użytku, a są tylko warunkowo dopuszczone w celach eksperymentalnych ? Dlaczego ludzie są oszukiwani ? Dlaczego rząd wycenił zdrowie i życie Polaków na 500 zł i zrobili loterię za to by ludzie bezmyślnie szli na eksperyment zwany szczepieniem i być może wygrają 500 zł ? To jest waszym zdaniem normalne ?
 • skorupa ile dzisiaj płaci kc pis za wazeliniarsko-lizusowski komentarz-dalej 0,5 zł
 • @Teofil_Skorupa - Prawdziwy Teofil Skorupa jest tylko jeden i bardzo ukochał PIS. Jeśli PIS nie kochasz, nie podszywaj się.
 • @Teofil_Skorupa - Durny lewacki podszyw.
 • Nadmierna odpowiedź immunologiczna, ADE. W 2002 na ADE padły wszystkie fretki zaszczepione produktem mRNA.
 • Dlaczego osoby zaszczepione prawidłowo są nadal zamykane w domach na kwarantanne? Dlaczego nie informuje się o tym że szczepionki nie powodują tego że nie zachorujemy ? Dlaczego nie informuje się o tym że osoby z dużą odpornością nie powinny się szczepić ? Kłamstwami karmicie, - wy dziennikarze !!!!
 • Nikt nie mówi też, że Ty jesteś wielkim światowym eksperymentem, a jesteś.
 • "Wszystkie zaszczepione osoby umrą w ciągu 2 lat"- jeszcze niedawno pisałeś "Wszystkie zaszczepione osoby umrą w ciągu 6 miesięcy"Więc o co chodzi religijny oszołomie?
 • w gazecie zamiast walic prawde to sie ja przeslania jakimis pseudoinformowaniem, jak nie jakies ptaszki pieski kotki i historia niemcow lat 20 to to ze jakis pjoter passatem wpadl do rowu
 • Przykładem są nasi piłkarze wczoraj zaszczepieni a dziś gorączka i dreszcze Przerwa w treningu a zaraz mistrzostwa
 • Istny cyrk i kpiny Zaszczep się to możesz wygrać samochód albo parę złoty A może nawet uda Ci się przeżyć nawet jak nic nie wygrasz
Reklama