UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Muszę tu uspokoić wszystkich covidian, we wrześniu maseczki wrócą nie martwcie się!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    4
    Antek(2022-03-24)
  • @Antek - I tak bedzie bo wiasna czy lato covida nie ma a jesienie czy zimą covid wraca
  • @Antek - Pytanie czy wprowadza jakieś prawo czy dalej będą próbowali. Bo na dzien dzisiejszy nie ma żadnego nakazu noszenia maseczki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Paweł 678(2022-03-25)
  • @Paweł 678 - Czy nosić maseczkę, czy nie to tylko kwestia inteligencji, empatii i normalności człowieka. Nic więcej. Człowiek normalny, wie że nosząc maseczkę może uchronić kogoś starszego przed zarażeniem i może nawet śmiercią. Konfowiec, lub oszołom nie włoży maseczki bo to tylko oszołom, nie człowiek.
  • @Np. - tak tak, a Matka Boska Chęstochowska była Polką z domu Kwiatkowska
  • Nie interesuje mnie Kim była z domu i w ogóle. Człowieczeństwo i empatia mnie interesuje.
  • @Np. - Ty, a jak grypa sezonowa szalała to też tak pisałeś? Weź może kup sobie jakieś leki, albo lekarz niech coś specjalnego ci przepisze. Powiesz że jesteś uchodźca to się szybciej do speca dostaniesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Stały(2022-04-03)
  • @Stały - "Weź może kup sobie jakieś leki" - Może te, co Ty bierzesz (powinieneś brać)
  • @Np. - Widzisz, problem Twój taki, że ja nic nie biorę... Więc.... Ten teges szmeges
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    @Stały(2022-06-25)
Reklama