UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu, ale nie tylko, coraz bardziej uwidacznia się zjawisko lekceważenia obowiązujących zasad walki z epidemią. Zbyt liberalnie podchodzi się do nakazu zostań w domu. Dzisiaj kiedy w tempie ekspresowym wracałem z piekarni, gdzie drogą kupna-sprzedaży nabyłem chleb, po drodze dostrzegłem dwóch mężczyzn, typowych przedstawicieli wolnych elblążan. Nie dość, że włóczyli się bez celu to jeszcze jednego z nich złapał ostry kaszel, gdzie w efekcie, przepraszam za stwierdzenie, obficie splunął na chodnik pozostawiając trwały niebezpieczny ślad po sobie. I zaręczam, że nie jest to odosobnione zjawisko. Plucie, w tym też zużytej gumy do żucia czy rzucanie niedopałków tytoniu to wciąż naturalny zwyczaj naszych mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    115
    6
    Chcemy umierać ?(2020-03-30)
  • @Chcemy umierać ? - Potwierdzam taki stan umysłu. To nie tylko chodnik ale tez klatki schodowe na których patologia pluje, petuje i pali. A przypominam ze zgodnie z prawem to stanowi za narażeniu życia i zdrowia można pozwać.
  • @Chcemy umierać ? - Wnoszę o ogrodzenie plwociny taśmą a Ty musisz poddać się kwarantannie gdyż kutawirusy z plwociny na pewno odbiły się od ziemi i wpadły na Twój głupi czerep!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    wesoly wirus(2020-03-30)
Reklama