UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skąd się biorą ludzie piszący te głupoty, źe koronawirus nie istnieje. Niech wreszcie przestaną słuchać tych "znafców"tematu i jak czytają artykuły w internecie to nich to będą fachowe, medyczne strony. Polecam przedruki z periodyku "Lancet", jedynego, światowego medycznego pisma, na którym cały czas uczą się lekarze. Szarlatanów słuchać nie warto. A wracając do ankiety to chyba w Elblągu ludzie uwierzyli, że wirus nie istnieje i totalnie "olewają"nakazy sanitarne. Właśnie po powrocie z zakupów z Biedronki stwierdzam, że tragedia do nas się zbliża, bo tam klienci nie przestrzegają zasad, co drugi chodzi bez maski, a o zachowaniu odstępów, szczególnie przy kasie, to nikt z nich chyba nie słyszał. Nie polecam teraz nikomu zakupów w Biedronce. Osobiście dopóki nie doprowadzi się tam do właściwego stanu, to ja zakupów w tej sieci nie dokonam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    14
    Biedronki out.(2020-06-05)
  • @Biedronki out. - Zostań w domu. Najlepiej na zawsze.
  • @Biedronki out. - "Skąd się biorą ludzie piszący te głupoty, źe koronawirus nie istnieje"- z płaskiej ziemi oczywiście.
  • Haha :D
  • @Biedronki out. - Myślę, że nikt nie pisze że wirus nie istnieje tylko piszą, że nie jest tak groźny. Nie trzeba było zamykać i paraliżować świata. Koronawisysy były (już w latach 60-tych XX wieku je znaleziono)są i będą. A gdyby rzeczywiście był tak groźny jak piszesz Panie z Biedronki byłyby już na tamtym świecie a na szczęście mimo ciągłego kontaktu z tysiącami osób większość jest zdrowa. Jak pokazują badania najgroźniejszy jest dla osób po 65 roku życia i te osoby należało chronić a nie zamykać szkoły, przedszkola, komunikację bary kina i ogólnie wszystko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    tak myślę(2020-06-05)
  • @Biedronki out. - Popieram w całej rozciągłości, robię w Biedronce zakupy raz na tydzień, ale mam specjalną maskę, gumowe rękawice i okulary. Wybieram porę, kiedy jest najmniej klientów. Czasami zwracam uwagę ignorantom bez masek. Ale jak mam iść do Biedronki czy innych sklepów, albo na targowisko, to jestem chory ze strachu. Chodzę tylko dlatego, że w naszym województwie i mieście Elbląg jest mało zakażeń. Jak będzie tak, jak na Śląsku, to chyba umrę z głodu. Nieraz się zastanawiam, co ci ignoranci mają w głowach. Włoski lekarz, który przeszedł gehennę lecząc chorych, nazwał tych lekkoduchów idiotami. Miejcie chociaż litość dla lekarzy, samo klaskanie nie wystarczy. PS. Dzisiaj nawet w aptece widziałem chama bez maski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Zoltar(2020-06-05)
  • @tak myślę - Sama prawda. To jest kolejna edycja koronawirusa. Slabsza od grypy.
  • @tak myślę - Wreszcie jakiś konkretny i pełny mądrości komentarz :)gratuluję posiadania rozumu i umiejętnego korzystania z tego. .. oby takich ludzi było jak najwięcej. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2020-06-05)
Reklama