UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam. Czytam te komentarze i myślę że ludzie naprawdę nawet w tej pandemia zachowują się dziwnie bo to nie są problemy zycowe a co nie ktorzy wylewają sarkazm na każdego kto się nowy pojawi w sieci zapewne mi się też oberwie. Mam 56 lat, po 24 latach chorowania odebrano mi rentę w 2018roku już dwa lata moja sprawa w sądzie i nie mam żadnego dochodu. W międzyczasie mój mąż dostał udaru i przebywa na zasiłku rehabilitacyjnym i z tego się utrzymujemy. Miał chwilę depresyjne ponieważ przeżywa moja sytuacji a ta pandemia nie ułatwiła nam życia utrudniony kontakt z lecznictwem. Jest nam tak ciężko ale nikogo nie obwiniam lecz mam żal że w Sądzie też nie znalazłam sprawiedliwości. Jestem chora ma problemy z wieloma schorzeniami i muszę chyba się poddać pisowskiemu ustrojowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Gość smutny(2020-06-05)
  • @Gość smutny - Przykro mi to mowic, ale pis sie cieszy z takich sytuacji. Oni tylko czekaja na duza ilosc zgonow. Juz byly w internecie opisy sytuacji, ze jedna osoba miala tetniaka, a lekarze zamiast go wziac na oddzial, stwierdzili, ze to korona i godzine sie ubierali do niego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kzkzdkkddkk(2020-06-05)
  • @Gość smutny - Droga Pani. .. utrudniony dostęp do służby zdrowia ma Pani i Pani mąż właśnie przez wzgląd na fakt psychoza, związanej z koronawirusem. .. wszystkich ludzi, którzy są w takiej sytuacji, jak Państwo rząd powinien wziąć pod szczególną ochronę, ze względu na ryzyko śmierci związanej z zakażeniem. .. ale. .tylko ludzi, którzy znajdują się właśnie w tej grupie. .. a nie całe społeczeństwo. .. Brak dostępu do służby zdrowia to konsekwencja chorych decyzji rządu. .. blokady wszystkiego. .. również dopływu pieniędzy do budżetu państwa. .. i za takie decyzje. .. ten rząd. .. i każdy, który je popiera powinni być wyrzuceni na zwykły polityczny śmietnik. .. i proszę się nie dziwić, że zostaje Pani bez środków do życia. .. bo po prostu w tym państwie już brakuje na wszystko. .. poza pensjami i nagrodami dla urzędników. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Cogitans(2020-06-05)
Reklama