UWAGA!

Kolejne przypadki koronawirusa w regionie

 Elbląg, Kolejne przypadki koronawirusa w regionie

Do 16 wzrosła liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w województwie warmińsko-mazurskim. Cztery najnowsze wykryto u trzech kobiet i mężczyzny. Stan wszystkich chorych jest dobry. 

- Mamy 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem osób z województwa warmińsko-mazurskiego. To 3 kobiety i 1 mężczyzna. 1 osoba jest hospitalizowana w Ostródzie, 3 kolejne dziś tam dotrą. Na oddziale jest mężczyzna w sile wieku, a przyjęci zostaną również: młoda kobieta, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku -  poinformował Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego. 
       Mamy więc  16 przypadków zakażenia w województwie: 7 kobiet i 9 mężczyzn.9 osób jest hospitalizowanych w Ostródzie, 3 w Gdańsku, a 4 są na razie w kwarantannie domowej (jednak 3 z nich trafią dziś do szpitala w Ostródzie).

Trzy z wcześniej zakażonych osób (żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północy Wschód i żona jednego z nich) już przebywają w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. 

 

Od redakcji: Poprzednia wersja artykułu została zmieniona, ponieważ była oparta na nieścisłej informacji, która dotarła do nas SMS-em od rzecznika wojewody. 

 

Aktualizacja: Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o szóstej ofierze śmiertelnej w kraju, która miała koronawirusa. To 27-letnia kobieta po porodzie, u której rozwinęła się sepsa i to najprawdopodobniej sepsa była przyczyną śmierci. 

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Puścić policje na rynek niech tych wszystkich starszych ludzi do domu pogonią !! Przecież to durne społeczeństwo rynkowe w du. .. .ma zalecenia aby sie nie gromadzić, to lezą jak te stado baranów jeden za drugim. Zamknąc to targowisko bo będzie to samo co we Włoszech !
 • Całkowicie popieram powinno się podawać z jakich miejscowości by ludzie mogli być wcześniej wiedzieli i jeszcze bardziej przestrzegać by się nie rozprzestrzeniało
 • Nowy przypadek w Tolkmicku. Cały miejscowy DPS odizolowany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  2
  McGywer(2020-03-20)
 • Świat stanął na głowie. .. .Dajecie Ronaldo, Lewandowskiemu, Messiemu po milion euro miesięcznie. Naukowcom i lekarzom po 1000 euro. To teraz szukajcie pomocy u tych, którzy są lepiej opłacani.
 • Ty taki mądry to idź do Castoramy tam dopiero zobaczysz skupiska ludzi co parę regałów co nic nie robią a stoją i gadają. Ich pogoń do domu!
 • To juz stare przypadki podawajcie aktualne wiesci ilu dzisiaj sie zarazilo .to nas interesuje aktualne dane.
 • Niech rząd przestanie ściągać zarażonych z całego świata to przez nich będzie tutaj BAGNO!
 • Właśnie widać złapałeś/aś mema z wczoraj , ktoś dodał opinie od siebie pod obrazkiem jakiego naukowca czy lekarza hahaha. A głupie ludzie powielają teraz tą wymyśloną historię.
 • Wstrzymać komunikację coraz ,więcej ludzi się przemieszcza tymi środkami ,duże skupiska ludzkie.Zagrożenie zdrowia,życia .Rozważmy ,by przeżyć i nie eskalować zarazy! Odpowiedzialnością jest zapobieganie ,nie leczenie! Za chwilę nie ,będzie miał kto nas leczyć ! Środkami komunikacji jeżdżą lekarze,pielęgniarki,policja,wojskowi, wiele zawodów ecetera. Wśród tych ludzi są już zarażeni ! Polecam wnikliwie przeanalizować ,bądźmy odpowiedzialni za innych ,nie tylko za siebie .Pozdrawiam i Życzę Zdrowia Wszystkim
 • Nie wiem czy jest to w zakresie jego kompetencj i ale w tej nadzwyczajnej sytuacji w jakiej jesteśmy prezydent miasta powinien spowodować zamknięcie sklepów wielkopowierzchniowych, a i wzmóc patroke - straż miejska, policja aby zaganiać małolatów i nie tylko - do domu. Zakupy, apteka i praca. to są teraz powody do przemieszczania się.
 • Jak trzeba to i godzina policyjna niech będzie. Dla dobra nas wszystkich.
 • to z rozdzielnika wychodzi że na dwóch wojskowych przypada jedna kobieta?
Reklama