UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Leczą? To jednak jest lek na wirusa?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  renato(2020-04-09)
 • Tak np. interferon
 • W całym cyklu rozwoju choroby na poziomie genetycznym można mówić tylko o opóznianiu namażania wirusa i utrudnianiu wejscia w interreakcje z krwiobiegiem. .. .procesy są opisywane dosyć mało precyzyjnie i to w najlepszych laboratoriach genetycznych. .. są hipotezy. A interferon jest pomocniczą substancją. Jedna z hipotez to uelastycznienie naczyń zajętych cholesterolem substancją o łańcuchu genetycznym podobnym do niego. Ponadto udaje się stępić, ,czujki, ,wirusa. .. Niestety jak każdy lek ma też swoje drugie oblicze dla dobrostanu organizmu.
 • To że naukowcy zwłaszcza amerykańscy nic nie wiedzą o wirusie, to tego nie musisz pisać - już dawno się pogodziłem z tym, że nauka skapitulowała i tylko opatrzność może tu pomóc. Jedyne co nauka ma do powiedzenia to: "badania tego nie potwierdziły/badania temu nie zaprzeczyły". Dawniej medycyna jeszcze była nauką żywą, a lekarze byli inteligentni, współcześnie to jedno pośmiewisko-tylko badania, które niczego nie potwierdzają i nic nie obalają
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  renato(2020-04-09)
 • @renato - Opatrznośc to coś innego niz nauka i praktyka. To jest nie definiowalny pewnik wiary. .. .A nie wszyscy maja taka zdolność bezwarunkowego bezkrytycyzmu. .. ..
 • Jeśli nie mają, to zdobędą - jak trwoga to do Boga. Wystarczy że zaraza mocniej przyciśnie i wszyscy będą uzdolnieni. Bo na naukę liczyć nie można. Nadaje się ona do takich wynalazków jakie ogłaszają od lat prezenterzy pomiędzy piosenkami w rmf-ie czy innej zetce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  renato(2020-04-09)
 • @renato - Trudno mi dyskutować o Bogu jak widze pisowski zaciąg w kościele! Nawet nie znaja tekstu liturgicznego, a przysiad nie jest klęknięciem. .. do tego, ,świadomy chrzest czy ślub kościelny, ,po kilkudziesięcioletnim stażu, ,cywilnym, ,. .. Wykonywanie znaku, ,Krzyża, ,przez tych ludzi uważam za profanacje. .. .Moge się mylić, ale tak to jest odbierane przez bardzo wielu ludzi. .. .Gęba pełna miłości bliżniego i, ,lepszy sort, ,na stołkach w otoczniu samych pociotków. Czy w to mam wierzyć?
Reklama