UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo jestem ciekawy o co tak naprawdę chodzi z tą sztuczna pandemią, straszeniem ludzi, kto za tym stoi i kto na tym zarobić? Bo chyba już nikt trzeźwo myślący nie wieży w zabójczego koronawirusa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    87
    Dr.Dre(2020-08-08)
  • @Dr.Dre - Z szacunku dla ofiar COViDA i ich rodzin ten komentarz jest nieetyczny. Właśnie takie podejście rozprzestrzenia pandemię. Co 27 sekund w świecie umiera jeden człowiek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    20
    szam(2020-08-08)
  • @Dr.Dre - a ja pytam, jaka to jednostka chorobowa odpowiada za zaprzeczanie rzeczywistości i doszukiwanie się wszędzie spisków: paranoja, schizofrenia? Jest w tym też skrajny egoizm, który każe myśleć że wszystko obraca się wokół ciebie i wszyscy tobą się interesują, choćbyś był w istocie najnudniejszym człowiekiem w Elblągu. No i bezdenne pokłady zwyczajnej, prostackiej tępoty, która aż wysadza na ryj: nie wierzysz, spójrz w lustro
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    14
    renato(2020-08-08)
  • @renato - Ta choroba od teorii spiskowej to tylko choroba ABS, czyli absolutny brak mózgu. Czasami choroba ABS, jest silniejsza gdy przebyta w młodości choroba DDdS, czyli daleka droga do szkoły.
  • @Dr.Dre - Mega się z Tobą zgadzam i jestem w szoku że naród tak daje sobą manipulować w Niemczech ludzie zaczynają już się budzić i wychodzić na ulicę(byłem i widziałem)A u nas lemingi dalej ślepo wieżą mimo że na własne oczy nie widzieli. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    20
    Antek(2020-08-08)
  • A ile umiera z powodu innych chorób z braku dostępu do lekarzy
  • @Mj - masz racje ale to nie jest wina tego rządu. To wina PO, Tuska, aktywistów LGBT i zagranicznych mediów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    dyzio(2020-08-08)
  • @renato - Cudownie napisane brawo; )!
  • @renato - Cudowna poezja. .. Ale merytorycznie dno. .. zero argumentów. .. zero faktów, a jedynie potok fekaliów. .. prawda jest taka, że kraje, które nie wprowadziły obostrzen z kosmosu dzisiaj nie notują większych skoków zachorowań. .. przykładem jest Szwecja. .. żyją "normalnie"od kilku miesięcy. .. nie borykają się z niewiadomo jak wielką liczba zachorowań, a już na pewno nie mają teraz skoków. .. i spokojnie przechodzą przez to. .. bez większych problemów. .. a u nas raptem jakaś paranoja się stworzyła. .. bo jest wzrost zachorowań. .. no jest. .. i będzie. .. nawet jeśli będzie stabilny, to i tak zachorowania będą. .. bo nie ma opcji wyplenienia wirusa. .. i może być tak, że będzie ilość zachorowań na stałym poziomie, albo będzie ona skakała. .. zależy to przede wszystkim od ilości testów. .. bo zakażenia są i będą. .. swoją drogą, to warto podać, czy osoby, które ulegają zakazeniu miały styczność z osobami w maskach i czy same takowe nosiły. .. to w pewien sposób pokaże, jaki wpływ na ilość zakażeń ma noszenie maski. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Cogitans(2020-08-08)
  • @renato - Śmiertelność tej ściemy w Polsce, to pięć tysięcznych procenta. Jeśli twarde dane statystyczne do Ciebie nie docierają, musisz być covidiotą. Jak się z tym czujesz, patrząc w lustro?
  • @Dr.Dre - Widać po łapkach w dół jaki mamy naród. .. .szkoda gadać. A jeśli chodzi o pandemię to wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o pieniądze. .. .. świetny czas na pranie brudnej kasy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Suliki(2020-08-08)
  • Że w telewizji tak mówią czy gdzie?. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Suliki(2020-08-08)
Reklama