UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No. .. ja tez sie nie spotkałem z coronavirusem (i bardzo się z tego ciesze), ale idąc tym tokiem myślenia to nie widziałem tez na własne oczy obydwu Ameryk, niedźwiedzia polarnego, malucha z napędem na cztery koła. .. życie ssie. .. to wszystko nie istnieje. .. całe życie byłem oszukiwany. .. na bank illuminaci zaczęli w tym palce. .. .a nie. .. ich tez nie ma. .. nic nie ma. .. i niczego nie będzie. .. Kononowicz jednak wiedział co mówi. ..
  • @Gosc - Taki typ rozumowania przedstawia dziecko w szkole podstawowej. .. im wyżej, tym rozumowanie się rozwija coraz bardziej. .. sprowadzasz temat ad absurdum, bo nie masz żadnych argumentów. .. brak styczności z wirusem i z osobami, które są nim zarazone nie dowodzi braku istnienia wirusa, ale raczej braku pandemii, o której jest tak głośno. .. większość tu nie zaprzecza istnieniu wirusa, a nawet jak używają tego typu zwrotów, to są to raczej skróty myślowe, których wydźwięk jest taki, że nie ma wirusa w takiej skali, w jakiej się to przedstawia. .. zatem nie warto używać pseudointelektualnej dialektyki w celu osmieszenia rozmówcy. .. nic to nie daje poza działaniem na emocje. .. Pobudzanie zaś emocji to nie rozmowa a najniższy poziom manipulacji, którego celem jest pokazanie, jaki to niski poziom prezentuje sobą interlokutor. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Cogitans(2020-08-09)
Reklama