UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • W jednym z niedawnych wywiadów doktor Grzesiowski powiedział jedną bardzo ważną rzecz- chorych jest 10 razy więcej więc już około 3 milionów. Skoro tak to śmiertelność osób z wirusem to zaledwie 0,017%!! a śmiertelność na wirus to zaledwie 0.0015% i dlatego zamykany jest cały świat????? Ludzie otwórzcie wreszcie oczy ! Nie twierdzę, że wirusa nie ma, ale zamknąć cały świat??? Pandemia to jest ale medialna!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  16
  elblagpieknemiasto(2020-10-30)
 • @elblagpieknemiasto - Rozumiesz, że ten wirus jest nieprzewidywalny, kumasz to, czy za trudne? Nikt nie wie w co ewoluuje, może zniknie, a może nas zabije i to jest powodem tej tak cię irytujacej ostrożności na całym świecie! Rusz mózg może troszkę.
 • To akurat można powiedzieć o wszystkich wirusach. Nikt nie wie jak zmutują. Ba nawet nie wiadomo czy jak ma ktoś raka jak on będzie się rozwijał. Więc ruszmy mózgi i do piwnicy, do bunkrów, chowajmy się i nie wychodźmy nigdzie!! Idealny pomysł jak od wujka dobra rada!!! A dla ciekawostki: MALARIA- "jest to najczęstsza na świecie choroba zakaźna, na którą co roku zapada ponad 220 mln osób, a umiera 1-3 mln (są to głównie dzieci poniżej 5 roku życia z Czarnej Afryki)[2]. Szacuje się, że w roku 2016 zachorowało na malarię 216 milionów osób, to jest o 5 milionów osób więcej w porównaniu z rokiem 2015"- i jakoś Świat działa. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  elblagpieknemiasto(2020-10-30)
 • @elblagpieknemiasto - Nie panikuj, zdrowy rozsadek i elementarna higiena i zasady. .. ale WSZYSCY - tyle wystarczy zupełnie.
Reklama