UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński NIE dla antyszczepionkowego barbarzyństwa i nieuctwa, TAK dla obowiązkowych szczepień i paszportów Covidowych w Polsce i na świecie! [A antyszczepionkowych patusów opodatkować mandacikami po 10-20 tys. euro [po rządowym kursie nawet:)], niechże sobie i budżet państwowy dorobi:)Na sprawy społeczne będzie!:)#SocRev 🚩 #TaxTheRich Hashtagi: #lewica, #nauka, #zdrowie, #RiGCz, #SzczypmySie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    33
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Niestety patykiem na wodzie to wszystko pisane. Wychodzi MZ i opowiada, że w oparciu o rekomendacje Rady Medycznej przygotowano coś wartościowego. Rekomendacje mają od lipca i to w dużo szerszym zakresie. Argument TAK obowiązkowe iluzorycznie dla wąskiej grupy od marca 2022 zlituj się nad nami Panie Morawiecki. .. Pierwszego dnia Bóg stworzył ziemię. Drugiego dnia Morawiecki przepisał ją na żonę. Takie mamy elity.
  • RobertKoliński Kiedyś satyryk Tadeusz Szpotański napisał poemat-operę pt. "Cisi i gęgacze, czyli bal u prezydenta"(1964), dostał za to potem wprawdzie 3 lata, ale dorobił się wiekopomnej sławy, nielichych epitetów płynących z ust najwyższych czynników i zapisał na kartach polskiej historii. Ja tam z opery to tak średnio stoję, ale jak chwilę znajdę, to może jaki poemat w dzisiejszych realiach osadzony popełnię, np. pod roboczym tytułem "Chciwi i kwakacze, czyli wał na styropianie", albo coś w podobie. Trzeba wszak nieść ten krużganek oświaty przyszłem pokoleniom, nie tak?:)[Państwo z guana i patyków, przypominam. ] #oligarchia, #jelity, #PiSPOjednoZło, #styropiany, #rak, #KoniecEryDziadocenu 🚩 Hashtagi: #CoscieSsynyUczyniliZtaKraina?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Na całe szczęście twoja moc sprawcza kończy się w komentarzach w internecie. Strach się bać, gdyby ty i twoi stronnicy doszli do władzy. Ja rozumiem, że ty jesteś nędzarz i życzysz takiego samego losu innym ale to nie o to chodzi. Moje ciało, moja sprawa. Kojarzysz taki postulat ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Jacyna(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Jacyna - W buty sobie wsadź swoje mundrości, kiedy "twoje ciało"zaraża moje ciało i setki innych przy okazji, bo tobie się do książek sięgnąć i nauki zabrać nie chce. Albo się dostosujesz do wymogów rozumu i podporządkujesz cywilizacji zdrowia i miłości, albo trzeba cię skutecznie izolować. Podobnie jak przydałoby się izolować te spamerskie ruskie trolle nadające tu od miesięcy antyszczepionkową propagandę Kremla, co zostało już wielokrotnie udowodnione i potwierdzone, m. in. przez polskie służby. #CywilizacjaZdrowia, #CywilizacjaMiłości, #PaszportyCovidowe, #raus! #pasożytnictwo, #egoizm, #SzczepieniaObowiązkoweNOW! 🚩 Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - ty, ale twoje zaszczepione ciało też zaraża. ja wiem robciu, że w szkole nie uczą logiki no ale wytęż swój umysł. i znowu, na szczęście to nie ty decydujesz co mi wolno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Jacyna(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Ty jednak masz coś z baniakiem. Taki elbląski Zandberg z domieszką Czarzastego. .. Chłopie, weź ty może umów sobie wizytę u Mazura co? Pomóc nie pomoże ale wyciszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Andrzej. Siedlecki(2021-12-09)
Reklama