UWAGA!

Koronawirus. 146 zakażeń w Elblągu, w mieście i w powiecie zmarły 4 osoby

 Elbląg, Koronawirus. 146 zakażeń w Elblągu, w mieście i w powiecie zmarły 4 osoby
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

O śmierci 2 mieszkańców Elbląga i kolejnych 146 zakażeniach COVID-19 w mieście informuje dziś (8 grudnia) Ministerstwo Zdrowia. W powiecie elbląskim również zmarło dwóch mieszkańców, przybyły 44 zakażenia. Zmarli cierpieli na choroby współistniejące.

W Elblągu na kwarantannie przebywa 2011 osób, wykonano 343 testy, w powiecie elbląskim odpowiednio 634 osoby i 145 testów.

W województwie warmińsko-mazurskim odnotowano 1218 zakażeń. Zmarło 37 osób (20 cierpiało na choroby współistniejące). Na kwarantannie jest 22 460 osób, wykonano 4708 testów.

Sytuacja w kraju przedstawia się następująco: 28 542 zakażenia koronawirusem, 592 zgony (404 zmarłe osoby cierpiały na choroby współistniejące). 588 603 osoby są na kwarantannie, wykonano w ciągu ostatniej doby 115 051 testów. Przybyło też 13 568 ozdrowieńców.

oprac. TB

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ap św. Jana 13,16-20.. ."i sprawią, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, otrzymają znamię na rękę lub na czoło (wymazy?),  i że nikt nie może kupić ni sprzedać kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. .Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii. .. .I ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę. .. ".   Ap św. Jana 13,16-20.Czy to Wam czegoś nie przypomina? Zmuszanie na całym swiecie do przyjęcia zastrzysku. .. wszedzie te same metody, socjotechniki, wściekłe nawoływanie mediów aby zwalniać z pracy niepokornych. .. Zamiast zaufać Bogu ludzie bezgranicznie uwierzyli koncernom że poprawią dzieło Boskie zastrzykiem co 9 miesięcy z substancją genową okraszoną komórkami z abortowanych płodów. Nakręceni wściekłą propagandą strachu w telewizji (Nowy Bożek), doszli do etapu że nie udzielą na ulicy drugiemu bliźniemu nawet pierwszej pomocy bo widzą w drugim człowieku nic tylko "zagrożenie epidemiologiczne". Zaś tych którzy chcą pozostać LUDŻMI najchętniej zamknięto by do obozów koncentracyjnych co wielokrotnie padło tu w komentarzach
 • Jak skuteczne są paszporty covidowe widać po samolocie z RPA do Holandii, gdzie 61 osób z paszportami covid przywlokło omikrona bo nie mieli zrobionych testów. Kto więc roznosi zarazę - wiadomo zaszczepieni. Stosujcie dalej te bzdurne zasady a zaraza będzie trwać.
 • Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację w której podzielił się co odkrył w szczepionkach. 4 dni po tym nagle zmarł w tajemniczych okolicznościach…Był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki grafenu są ekstremalnie trwałe a ich struktura i wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm)sprawiają, że jeśli trafią do żył człowieka to działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, zawałów, wylewów: bitchute com/video/Ervbi96YgrzG/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  33
  Dr. Andreas Noack(2021-12-08)
 • Gdzie policja w autobusie jadę po 15 linią 21 w autobusie szpilki nie wciśniesz a maseczki może z 10% ma założone
 • Czytając komentarze można dojść do wniosku, że Polacy to durny naród
 • RobertKoliński NIE dla antyszczepionkowego barbarzyństwa i nieuctwa, TAK dla obowiązkowych szczepień i paszportów Covidowych w Polsce i na świecie! [A antyszczepionkowych patusów opodatkować mandacikami po 10-20 tys. euro [po rządowym kursie nawet:)], niechże sobie i budżet państwowy dorobi:)Na sprawy społeczne będzie!:)#SocRev 🚩 #TaxTheRich Hashtagi: #lewica, #nauka, #zdrowie, #RiGCz, #SzczypmySie!
 • @RPA - Dalej nie noście maseczek i pchajcie się na plecy w kolejkach
 • "Monopoly - follow the money"(link na końcu)- wszystkie koncerny i główne media są w 1 łapach więc nic dziwnego że cenzura, socjotechniki i wszędzie te same a na horyzoncie likwidacja gotówki, wlasnosci: youtube com/watch?v=D2t4u_tEefM
 • Poczytajcie o Sławiku Kraszennikowie i jego proroctwach (są na PDF b. detaliczne w sumie 100 stron). Pandemia koronawirusa to wstęp do czasów, które opisywał. Globaliści od dwóch lat testują na społeczeństwach ich skłonność do przyjmowania narzuconych im rozwiązań i kłamliwych informacji. Nie o zdrowie tu chodzi, ale o posłuszeństwo. Bankierzy od dawna dążą do tego, by rządzić światem jawnie i oficjalnie, ale wiedzą, że społeczeństwa świata nie oceniają ich dobrze i nie oddadzą im dobrowolnie władzy nad sobą. Dlatego starają się dojść do władzy inną drogą, dokonując informatyzacji wszystkich możliwych dziedzin życia i poddając je swojemu wglądowi i kontroli. Zwieńczeniem ich starań będzie jeden światowy dokument cyfrowy dla wszystkich i specjalny tatuaż. Kto ich nie przyjmie, będzie wykluczony ze społeczeństwa i prześladowany. Kto go przyjmie, nie będzie już mógł się protestować przeciwko ich władzy, bo zostanie przez nich zdalnie odłączony od dostępu do wszelkich, nawet podstawowych dóbr i usług. To wszystko może się wydarzyć, chyba że. .. ludzie wcześniej zrozumieją co ich czeka i się zbuntują, gromadnie odmawiając udziału w poczynaniach tych niegodziwców. To szaleństwo można jeszcze zatrzymać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  9
  Slawik(2021-12-08)
 • Ja właśnie schodze z kwarantanny bo miałem potwierdzonego covid katar kaszel mam nadal a powrotnych testów też nie zrobili heh i jutro do pracy więc jaka w tym jest logika. ..
 • Ilu zaszczepionych leży w szpitalu covidowym w Elblągu?
 • RobertKoliński Ja tam za cenzurą jak wiadomo nie jestem, ale tego durnego, anty-szczepionkowego trolla, to po np. 3 (słownie: trzech)podobnie matołeckich spam-komentach moglibyście spokojnie wycinać. Mała strata, krótki żal. Hashtagi: #jechacSpamerstwo, #jechacGlupote!
Reklama