UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sprytnie WHO manipuluje definicjami wiec i statystyką. .. Za "nieszczepionego"uważa się zaszczepionego 1 dawką albo nawet dwoma dawkami jesli nie uplyneły 2 tyg od drugiej. Paradoksalnie zatem jeśli pierwsza dawka szczepinki Cie zabije. .albo zabije Cie druga dawka w przeciagu tygodnia - to takie osoby raportuje się w statystyce że umarły na skutek BRAKU zaszczepienia mimo że zabiła je szczepionka. .. Masakra jaki szwindel
  • To na co umierają antyszczepy jeśli się nie szczepią??? 90% to niezaszczepieni. Mi to lata skoro chcą umierać to umierają. ZUS i państwo ręce zaciera.
  • "To na co umierają antyszczepy jeśli się nie szczepią??? 90% to niezaszczepieni. Mi to lata skoro chcą umierać to umierają. ZUS i państwo ręce zaciera" Radzie oprócz TV oraz portali które śpiewają jak im rząd każe poszukać informacji np danych ze szpitala W Siemianowicach śląskich, tam dokładnie sa wyszczególnione osoby na oddziale intensywnej terapii i pod respiratorami i widać, ze większość z nich to zaszczepieni. Więc pewnie też większość którzy umierają to zaszczepieni. w listopadzie zaszczepionych pod respiratorem 42 osoby, niezaszczepionych 17 osób. w Grudniu do dnia 20,zaszczepieni 46 osoby, niezaszczepieni 22 osób. Ale tego w tv nie usłyszysz!. w załaczniku dokument ze szpitala
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    grzesion(2022-01-04)
  • @grzesion - Nigdy jednak nie doczytasz tam ile z tych zmarłych 28 plus 17 było zaszczepionych ale może się dopytasz telefon masz na pieczątce cwaniaczku.
  • "@grzesion - Nigdy jednak nie doczytasz tam ile z tych zmarłych 28 plus 17 było zaszczepionych ale może się dopytasz telefon masz na pieczątce cwaniaczku. "Właśnie to mnie też martwi, ze nie podali ile osób zmarłych było zaszczepionych, byłoby juz wszystko jasne. Z checią bym do nich zadzwonił, jednak myślę, że dla takiego szaraka nie udziela tej informacji. Tylko chyba dwa szpitale w Polsce podaja takie dane i to ze względu na myślącego prezydenta miasta, reszta, boi sie togo ujawnić. Wytłumacz dlaczego nie można w sposób jawny podać danych z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionym. Może bym sie wtedy decydował na szczepienie, gdybym widział, że pod respirator nie trafiają wcale zaszczepieni. Z tego co czytałem to około 10% chorych na covid podłączonych do respiratora wraca do życia, więc jesli wiekszoś z podłączonych to zaszczepieni, to pewnie część z tych zgonów jest u osób zaszczepionych. I jeszcze jedno ja nie twierdzę, że szczepienie jest tylko i wyłącznie szkodliwe. ja pokazuję, że media nas okłamują, wmawiając, że zaszczepieni nie trafiają do szpitali, nie trafiają pod respirator a juz na pewno nie umierają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    grzesion(2022-01-05)
  • "@grzesion - Nigdy jednak nie doczytasz tam ile z tych zmarłych 28 plus 17 było zaszczepionych ale może się dopytasz telefon masz na pieczątce cwaniaczku" tak jeszcze sprawdziłem zakażenia i zgony z ostatniego tygodnia z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych. zakażenia sa juz praktycznie na pół zaszczepieni 44 247 osób, niezaszczepieni 53 790 osób. Z tego co mowia media tylko sporadycznie osoby zaszczepione umierają, ja jednak widzię, że jest to już 1/3 wszystkich zgonów, czyli dalej nas okłamują w podawaniu prawdziwych danych. w ostatnim tygodniu zgon u zaszczepionych 935 osób u niezaszczepionych 2719 osób. I jeszce bardzo ważna informacja, taka, że osoby po jednej dawce szczepionki oraz osoby po dwóch dawkach jesli nie mineło 14 dni od drugiej dawki sa uwazane za niezaszczepionych, czyli jesli ktoś umrze w 10 dniu po podaniu drugiej dawki jest wpisany do niezaszczepionych. Tak samo jesli ktoś umrze po szczepionce(takie tez się zdarzają)również są wpisywane do niezaszczepionych. Teraz niech każdy wyciagnie z tego wnioski, czy nas okłamują czy nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    grzesion(2022-01-05)
Reklama