UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tresowane małpki wierzą w kowida. Normalny człowiek się z tego śmieje i żyje po swojemu !!!!! Wytresowali was jak małpkui w cyrku i szczekacie jak wam rozkazują!!!!
  • Nietresowany, przechoruj, a uśmiech ci zniknie - zapewniam Cię cudaki-oszołomie. Nie było jeszcze tak podstępnej i wyniszczającej choroby, nawet jak się okazuje dla bezobjawowych. Poczekajmy i zmienisz obrazki.
  • A czy Wy mieliście styczność z chorującymi na raka !!!!Dlaczego o tym się nie mówi????Bo nie ma z tego kasy Ja byłem 3 m-ce na onkologii dziecięcej więc przestańcie lizać bzdury Wyprali Wam mózgi!!!!i jeszcze się obłowili kasa!!!!!
  • Mniej mówi się, gdyż żaden nowotwór nie zabije człowieka w 5 dni od wykrycia. Owszem nowotwór jest to wielkie dziado*stwo, ale nie jest egzekucją jak często jest przy cowidzie, ludzie nawet się nie pożegnają z bliskimi i już ich nie ma. KUMASZ, czy nadal nie.
  • małpki nie szczekają, zacznij od tego: najpierw bierz połowę, potem dalej zmniejszaj
  • Dałbyś wreszcie jakiś nowy obrazek, albo chociaż oryginał w lepszej jakości.
  • To ja Cii odpowiem Na a ten niby covid umieralność jest 2% a na nowotwór 98% czy jeszcze czegoś nie rozumiesz
  • Ja Ci odpowiem. Na nowotwór mało kto umiera bez pożegnania, nagle. Na Covid owszem. Jednego dnia żyjesz wesoły, za tydzień leżysz na Dębicy tak to też wygląda. Covid jest nadal wielką tajemnicą i nie wiadomo, czy nas nie zmiecie z tej planety całkowicie, tak koleżko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    edytowany(2021-05-25)
  • @edytowany - Ty popi. .. dolony jesteś z natury czy tylko na takiego się zgrywasz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    kutawirus(2021-05-25)
Reklama