UWAGA!

Koronawirus. 3 zgony w Elblągu i powiecie elbląskim

 Elbląg, Koronawirus. 3 zgony w Elblągu i powiecie elbląskim
Fot. Michał Skroboszewski

Dziś (25 maja) Ministerstwo Zdrowia informuje o dwóch zgonach w Elblągu i jednym w powiecie elbląskim w związku z koronawirusem. Zmarli cierpieli na choroby współistniejące.

W Elblągu i powiecie elbląskim odnotowano po jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem. W mieście kwarantanną objętych jest 126 osób, w ciągu doby wykonano 125 testów. W powiecie elbląskim na kwarantannie są 74 osoby, wykonano 63 testy. W województwie warmińsko-mazurskim odnotowano 31 zakażeń, zmarło 9 osób (cierpiały na choroby współistniejące). Na kwarantannie w regionie jest 1861 osób, wykonano 1986 testów.

Jak wyglądają statystyki krajowe? 1000 nowych zakażeń, 151 przypadków śmiertelnych COVID-19 (110 zmarłych cierpiało na choroby współistniejące). Na kwarantannie przebywają 81 603 osoby. W ciągu doby wykonano 61 444 testów. Przybyło też 2257 ozdrowieńców.

Na koniec lokalny raport z programu szczepień: w Elblągu wykonano już 62 473 szczepienia, obie dawki przyjęło 17 890 osób. W powiecie elbląskim wykonano 17 479 szczepień, obie dawki przyjęło 4974 osób.

TB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • 3 2 1 start!skorupa zaczynaj piać lizusowską i wazeliniarską pieśń
 • Czyli nie COVID ich położył tylko ogólnie słaby stan zdrowia i choroby współistniejące.
 • A no właśnie covid. Bez koronawirusa nie cierpieli i nie trzeba było być w szpitalu.
 • Specjalista od dolegliwości się odezwał.
 • Zgony nadal się im opłacają.
 • Tylu zaszczepionych, a śmiertelność rośnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  13
  mmmm(2021-05-25)
 • A kiedy czwarta fala ? Już wiadomo ?
 • Miejmy nadzieję że w końcu w szpitalu na Komeńskiego skończy się udawanie że tak ciężko się pracuje i wszyscy się już wynurza No i do uczciwej pracy!!!!!
 • żałosny jesteś w swojej ciasnocie intelektualnej
 • Ta totalna bezczelność komentujących fakt śmierci osób na covid posiadających inne choroby jest zatrważająca. To prymitywizm o naturze gorszej od stworów przedpotopowych. Ci ludzie mogli żyć, ale zmarli zarażając się covidem. I to jest niedopuszczalne, aby takie przypadki były w ten sposób komentowane. ONI ZMARLI NA COVID, A CHOROBY WSPÓŁTOWARZYSZĄCE W TAKIM PRZYPADKU NIE MIAŁY NAJWAŻNIEJSZEGO WPŁYWU. POWTARZAM ONI ZMARLI NA COVID !
 • @Precz idiotom. - Idź się lecz człowieku bo tobie już media zrobiły wodę zamiast centralnego ośrodka nerwowego. Ty już nie myślisz. Kowid srowid baranie.
 • Po co szczepionki ? Pytam się po co ?????!!!!! Skoro szczepionka absolutnie nie powoduje tego że osoba zaszczepiona nie będzie zarażać? PO CO SIĘ PYTAM SZCZEPIĆ ? Skoro osoby zaszczepione są zmuszane do siedzenia w domu przez 3 tygodnie mimo tego że są prawidłowo zaszczepione ? Czy wy ludzie naprawde jesteście tak bezmyślni że daliście się oszukać jak małe dzieci? Faszerują was jakimś ścierwem nieprzetestowanym bo was uważają za króliki doświadczalne ! Czy wy naprawde nie zdajecie sobie z tego sprawy że zrobili z was niewolników i cokolwiek rozkazują to wy jak te bezmyślne barany, małpy w cyrku robicie to co oni wam nakazują? !!!! Naprawdę nie potraficie myśleć? Maseczki was chronią? Idzie lub jedzie taka czy taki w tej szmatce, kagańcu i myśli że to uchroni. Śmiać mi się z was chce naiwni ludzie !!!!
Reklama