UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jutro ogłoszą, że zamykają na twardo cały kraj, na kolejne dwa tygodnie. Będą dalej wypłaszczać i przyduszać wirusa, do ostatniego tchu jego lub naszego. Jak jeszcze wojsko się pojawi, to będzie można zacząć przepraszać tych „foliarzy” od „teorii spiskowych”. Bynajmniej nie o samego wirusa toczy się gra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  8
  Czego k nie rozumiesz?(2021-03-24)
 • @Czego k nie rozumiesz? - Dziwne to prowadzenie statystyki Wczoraj przy 16tys mówili że jaj będzie 30tys to nowe obostrzenia I co??? J jest prawie 30tys. Wrozbici???? Byle do 10 kwietnia bo będą obchody to muszą wszystko odwołać I tak będą sterować narodem!!
 • Nie ważne kto robił i ile testów. Ważne kto ogłosił wyniki. A kto to sprawdzi i zweryfikuje?
 • Nie ma w tym nic dziwnego. Poniedziałek jest leniwy = wyniki z niedzieli, wtorek dopiero się rozkręca, dzisiaj mamy środę 30,jutro 30+ ciekawe ile wyciągną w statystyce. A w tym całym cyrku wychodzi ktoś z rządu i mówi do dziennikarzy, proszę Państwa nie możemy dyskryminować nikogo, żadnej instytucji z racji wykonywanych obowiązków i nakazywać zamykania kościołów. Ale innych mogą zamykać. Dokręcać śrubę, markety budowlane, teraz będą myśleć jak zmniejszać limity w sklepach spożywczych. Po jednym będą wpuszczać do supermarketu. Jeden zrobił zakupy drugi wchodzi kjw.
 • @Czego k nie rozumiesz? - Z ostatniej chwili: Merkel wycofuje się z twardego lockdownu Wielkanocnego w Niemczech, nazywając pomysł błędem. Vateusz twój ruch!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  tik-tak-tik-tak(2021-03-24)