UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dalej ciemnogród niech mówi że nie ma wirusa. Pinokio tak mówił to znaczy że prawda. Obudzcie się do jasnej chol. .y.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    72
    37
    Kumpel Maria(2020-07-31)
  • @Kumpel Maria - Ciemnogród to Troja matka, ze cię urodziła
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    15
    Zeus101(2020-07-31)
  • @Zeus101 - "Ciemnogród to Troja matka, ze cię urodziła"- Co ma Troja do matki? Twój poziom polskiego jest właśnie taki ciemnogrodzki. Sprawdź przed opublikowaniem, co napisałeś.
  • @Kumpel Maria - Widać idiotów nie brakuje, jeden, jedyny wirus unikatowy na świecie. Panikarze zamknijcie się w domach, a reszcie dajcie żyć. Śmiech mnie ogarnia jak oglądam te bajeczki o potężnym koronawirusie.
  • Jakbyś miał telefon to byś wiedział, ze jest słownik, który czasem słowa zamienia. Jakbyś był bystrzejszy to byś się domyślił ciemniaku z ciemnogrodu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    Zeus101(2020-07-31)
  • @Zeus101 - Mam telefon i mi nie zmienia, a zmienia tym co nie kumają. Pozdrawiam
  • @jdjd - To idź do zakaźnego, sztachnij się wirusem, zachoruj, wypluj płuca i wtedy pogadamy.
  • @Zeus101 - Wszystko się zgadza, jest słownik który czasem coś zmieni. Z tym że, ludzi którzy publikując jakąś swoją wypowiedź, wpierw jej nie czytając celem sprawdzenia ewentualnych błędów, nazywamy właśnie owym "ciemnogrodem". A zwalanie w tym przypadku winy na słownik jest doprawdy żałosne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Jacek 85(2020-07-31)
  • Sam sobie idź, sztachnij się każdym innym. Ekspercie z internetu, mocny na kablu. Maski nie nosiłem i nosić nie będę. Zamknij się w domu i nie wychodź, bo groźny wirus czyha za rogiem. Hahaha
  • @jdjd - zapraszam do pomocy, na oddział zakaźny do szpitala, do podłączania respiratora
Reklama