UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech tylko jakaś szmata ośmieli się zwrócić MI uwage, za brak ścierwa na twarzy. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    czekam(2021-03-03)
  • @czekam - Większość bezmaseczkowców jest agresywna (odpowiadam na przykład straszenia wpisem), wiec za samo nieposiadanie maseczki powinno się Was zakuwać w kajdanki i 48 godzin izolacji dla otrzeźwienia, jak mało, to jeszcze raz i tak dalej. Roznosiciele choroby.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    edytowany(2021-03-03)
  • @edytowany - A poza tobą wszyscy w domu normalni. .. ? Czy jeszcze komuś rzuciło się na główkę tak jak tobie biedaku ? Ogranicz sobie dostęp do mediów i być może uda ci się wrócić do normalności. .. Obejrzyj sobie taki film fabularny o wdzięcznym tytule "Wierny ogrodnik"i pod gruźlicę podstaw koronkowy AMOK. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-03)
  • @GłębokaMyśl - "A poza tobą wszyscy w domu normalni"- Tak normalni. Wiesz. .. dlaczego takim problemem jest maseczka? Chodzi mi o maseczkę, a nie koronkowy amok. Cztery osoby z mojej rodziny zmarły (udusiły się)na to dziadostwo, zmarły bo się w sklepie zaraziły. Zmarły bo jakiś mądrala szmaty na twarz nie założy! Jakim problemem jest maseczka, pytam? Nic więcej, Głęboko pomyśl i odpowiedz. Niech ograniczy nawet 5% zakażeń, to i tak dużo, bo ktoś przeżyje, kumasz? Rozpacz mnie ogarnia, gdy patrzę na tą zgraje dumnych "niszczących system"bez maski. Nie znoszę i nie popieram pisu i ich populistycznych niszczących Polskę działań, lecz jaki problem stanowi maseczka dla Polaka, ku*wa nie rozumiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-03-03)
  • @GłębokaMyśl - Nie jest zbyt głęboką myślą pisanie komuś "A poza tobą wszyscy w domu normalni. .. ?"Cztery osoby z mojej rodziny zmarły i sam przeszedłem covida. Jestem pewien, że zaraziłem się w sklepie od zapewne chorego bezobjawowo bezmaseczkowca. To jest ciężka i niebezpieczna choroba. Gdyby wszyscy nosili maseczki, może bym nie chorował, a ludzie z mojej rodziny by żyli. NIE ROZUMIEM jakim problemem dla Polaka jest założenie maseczki, za skarby świata, nie rozumiem. Pozdrawiam - nienormalny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    edytowany(2021-03-03)
Reklama