UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podsumowanie statystyk infekcji grypowych w sezonie 2018/2019 29.07.2019 Według najnowszych statystyk w tym sezonie z powodu grypy i jej powikłań zmarło w Polsce 150 osób – to najwięcej zgonów od 5 lat. Jednocześnie spadła liczba zachorowań na grypę. Wyższa śmiertelność wynika przede wszystkim z faktu, że za większość przypadków zachorowań odpowiada wirus A/H1N1,który niesie za sobą ryzyko bardzo groźnych powikłań. Tylko w lipcu (do 22.07)odnotowano 105 951 zachorowań, a hospitalizacji wymagało 296 osób. Zapalenie Płuc Ale facet nie napisał że zapalenie płuc jest często wirusowe i ma ostre powikłania u ludzi starszych oraz że ludzie często mają leko odporność. Ta statystyka 12 tysięcy na 40 milionów rocznie to jaki to procent :) GRYPA Według danych NIZP-PZH w sezonie jesienno-zimowym (1.09.2018-22.07.2019)na grypę i choroby grypopodobne zachorowało aż 4 491 879 osób, co oznacza 15% mniej zachorowań niż w analogicznym sezonie roku poprzedniego. O ciężkim przebiegu grypy w tym sezonie świadczy fakt, iż mimo zmniejszonej o 6% liczbie hospitalizacji (17 118)w porównaniu do ubiegłego sezonu, odnotowano wyższą liczbę zgonów z powodu grypy i jej powikłań – 150,to ponad 100 osób więcej niż w sezonie 2017/2018. SUCHE DANE wam podałem. Sami sobie policzcie co jest groźniejsze. DO niedowiarków ZAMKNIJCIE się dekle i nie szczekajcie.
  • @Szok - Ale Ty jesteś niemądry. .. .Jeśli 12 tys na 40 milionów to mało to 3,5 tyś na 40 milionów to dużo i należy zamknąć cały kraj??
Reklama