UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ot i polityko - lekarz się znalazł, a do tego wybitny spec od statystyki i wyliczył wielkość zachorowań, która wg niego jest niewielka. A ja mam w d. .. .e te twoje wyliczenia i wysoce specjalistyczne opinie. Z niepokojem obserwuję nie tyle wzrost zachorowań, co też jest groźne, ale coraz większe społeczne lekceważenie tego zagrożenia. Aktywność wszystkich anty dająca innym poczucie bezpieczeństwa doprowadzi nas do tragedii z racji odrzucania tego minimum zaleceń chroniących przed eskalacją epidemii. Tego rodzaju wyliczenia i opinie to można sobie upubliczniać u cioci na imieninach, po których zresztą okaże się, że spowodowały one przypadki nowych zachorowań. A lato jeszcze się nie skończyło, imprez przybywa, a wczasowicze zachowują się w oparciu o dewizę po nas choćby potop. Więc panie liczydło okaże się, że twój rachunek to wspaniałe epitafium na groby tych co w to uwierzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    10
    Alternatywy 2: dom czy grób.(2020-08-06)
  • @Alternatywy 2: dom czy grób. - Tacy ludzie tchórze na życie nie zasługują bo co to za życie ciągle w strachu? Powstańcy Warszawscy woleli ginąć niż żyć w niewoli. Teraz ludzie z powodu zwykłego wirusa chcą sami się pozbyć swoich praw i wolności. Tragedia. Możecie mnie minusować, ale to wy jesteś zwykłe ciotki i rodziny się za was wstydzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    12
    MarioMariano(2020-08-06)
Reklama