UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie noście maseczek i się nie zabezpieczajcie tumany jedne, a jak połowa Polaków zachoruje to kto będzie winien??? Ci co piszą, że to ściema, czy cała znowu wina spadnie na rządzących? Oczywiście, że winni będą rządzący jak twierdzą tu niektórzy !!! Gospodarka upadnie całkowicie, to kto będzie winien???? Też oczywiście rządzący !!!! Proponowałbym lepiej, żeby każdy z nas był odpowiedzialny za innych a przede wszystkim za ludzi w podeszłym wiek, ponieważ oni są najbardziej narażeni - ludzie naprawdę szanujmy się nawzajem !!!
 • No właśnie. .. szacunek działa zawsze w dwie strony. .. nikt nie szanuje osób, które nie mogą nosić tych masek. .. tu już zasada szacunku nie obowiązuje. .. To się ładnie nazywa "moralność Kalego". .. i nie zauważyłem, żeby ktoś tu pisał, że wirus to ściema. .. rzekoma pandemii, to i owszem. .. co do rządzących. .. w przypadku wymazywania ok 500-600 osób dziennie zamknęli cały kraj. .. doprowadzili do ruiny mnóstwo osób. .. jeszcze więcej tych ludzi zrujnowano psychicznie. .. teraz, kiedy wymazywanych jest ponad 700 osób dziennie - nie dzieje się nic. .. Pan minister zdrowia w najlepsze łamie prawo, które sam ustanowił. .. cała "elita"polityczna robi to samo. .. a obywatela się straszy karami. .. Nalotami na sklepy, autobusy itd. .. i tak. .. cała wina leży po stronie rządzących, którzy po prostu się bawią obywatelami. .. gierkę sobie urządzili, a my mamy być pionkami w niej. .. i ślepo poddawać się temu, jakie reguły sobie tworzą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Cogitans(2020-08-07)
 • @Cogitans - "nikt nie szanuje osób, które nie mogą nosić tych masek"- To cwaniaki i lenie. Tak nie szanuję, bo maseczka w niczym nie przeszkadza. Nie chcesz nosić - siedź w domu. koniec kropka
 • W takim razie to Ty masz problem. .. jeżeli oceniasz ludzi ot tak sobie, to proponuję na bezludną wyspę się wybrać. .. tam nie będzie Ci nikt przeszkadzał. .. i być może Tobie maska w niczym nie przeszkadza. .. Ale są inni ludzie i każdy jest indywidualna jednostka. .. i może odczuwać różne niedogodności zwiazane z noszeniem maski, w tym duszności i wiele innych. .. Ale przecież Ciebie to w ogóle nie interesuje. .. zatem sam się zamknij w domu. .. siedź tam. .. i szukaj podudzia, w którym będziesz sam i nikt nie będzie dla Ciebie problemem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Cogitans(2020-08-07)
 • @Cogitans - To co piszesz to - g. prawda. Maseczka szkodzi tylko leniwym leniom, fobistycznym nieukom. Pod warunkiem, że jest czysta oczywiście. Na zewnątrz przecież nosić nie musisz i się nie udusisz. Jest prawny nakaz i maska na ryjek, dopiero do sklepu, kumasz?
 • Są tylko dwie możliwości takiego stwierdzenia. .. jedna - jesteś po prostu zwykłym ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o świecie, o ludziach, o prawie. .. w zasadzie o niczym. .. druga - jesteś wysokiej klasy lekarzem, który specjalizuje się we wszystkich dziedzinach medycyny. .. do tego jesteś również prawnikiem wysokiej klasy i masz pewność, że nałożone nakazy są w pełni zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. .. w drugą opcję raczej nie wierzę. .. zatem zostaje tylko ta pierwsza. .. zatem moja rada taka. .. na bezludną wyspę. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Cogitans(2020-08-07)
Reklama