UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Robert Koliński - był już taki jeden malarz co zajmował się ostatecznym rozwiązaniem. Jak to się skończyło wszyscy wiemy. Moje ciało jest moją wyłączną własnością i tylko ja decyduję, co będzie do niego wprowadzane. Wara ci od niego komunisto.
  • RobertKoliński To zamknij to swoje ciało gdzieś w piwnicy, gdzie zresztą twoje piwniczniku miejsce, i nie narażaj innych osób na utratę zdrowia i śmierć. A jeśli chcesz do ludzi, to przestrzegaj rozumowych zasad w społeczeństwie. #SocRev Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    17
    RobertKoliński(2022-01-26)
  • @RobertKoliński - Te panie Kotliński a może wypowiedz się pan w sprawie swojego ideologicznego kolegi Dobrogowskiego, który jednego dnia nawołuje do obostrzeń (jak ty), żeby następnego bez maseczki na studniówce śmigać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Abnegat(2022-01-26)
  • @RobertKoliński - Lewacki język zwracania się do ludzi jest jednak bardzo bogaty w szacunek tolerancji
  • @RobertKoliński - Ty jesteś psychicznie chory czy tylko na takiego się kreujesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    CZŁOWIEK(2022-01-27)
Reklama