UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sraczka, alergia, ból głowy, ból du. .y, wszystko to koronawirus, a durne ludzie dają się oszukiwać.
  • Proponuję sprawdzić na własnej skórze, idź na zakaźny załap viruska i wtedy napisz jeszcze raz coś mądrego pod artykułem. Ja nie ignoruję obostrzeń, dbam o swoje zdrowie i mojej rodziny, nie trawię ignorantów co nie noszą maseczek w sklepach i nie liczących się z tym że inni ludzie mogą czuć się niekomfortowo jak taki ignorant obmacuje artykuły na sklepowych półkach i pluje rozmawiając obok warzyw czy innych nie pakowanych artykułów.
  • Racja. Nie ma żadnej pandemi, ale niektórzy mają tak wyprane łby, że aż żal patrzeć.
  • Pakuj walizy i smaruj do Brazylii Odpoczniesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Odpoczniesz(2020-07-09)
  • Proponuję zatem nie chodzić do sklepu - ale dość złośliwości. Prawo mówi, że masz nosić maseczkę(tak w skrócie)i że masz mieć rękawiczki lub dezynfekowac ręce (też w skrócie). Odpowiedź Sobie na pytanie:czy lepiej, żeby człowiek wchodząc do sklepu zdezynfekował ręce i dotykal produktów czy może lepiej, żeby wszedł w rękawiczkach (historia ich użycia jest nieznana, podobnie jak sposób ich założenia)? I drugie: lepiej, żeby człowiek oddychał świeżym powietrzem czy lepiej żeby dusił się w masce przy 25st. C, przy których wszelkiego rodzaju drobnoustroje rozwijają się cudownie w wilgotnym powietrzu? W masce czy bez niej oddycha, drabiny wilgoci wraz z powietrzem oda sobie do atmosfery. Które drobiny są gorsze? Te z maski czy też z pluc? W sytuacji bycia nosicielem wirusa żadna maska nie zatrzyma go (bynajmniej nie ta, która widać na codzień). Życzę oddechu pełną piersią. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Cogitans(2020-07-10)
Reklama