UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 6 na oddziale, 6 na kwarantannie, nic tylko zamykać miasto kordonem sanitarnym. Kogoś to jeszcze interesuje ?
  • Tak, mnie interesuje. Znajomy ledwo przeżył koronę.
  • No i wielkie mi halo. Grypa też zabija, zapalenie płuc też może. Statystycznie ok. 100 osób dziennie w Polsce odchodzi z tego świata. Nie dominuje w tych cyfrach covid ale to już wiemy od dawna. Może Ty dziś się uświadomisz. COVID żenada kiedy ludzie zdychają masowo bo operacji się nie wykonuje czy np. transplantologia leży i woła o pomstę do nieba. Gospodarkę jednym dekretem odmrozili, opiekę zdrowia coś nie bardzo.
  • około 1500 osób umiera codziennie w Polsce, są dyskryminowani bo teraz covid jest w modzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    14
    kikasz(2020-07-09)
  • "Gospodarkę jednym dekretem odmrozili, opiekę zdrowia coś nie bardzo. "- Bo służba zdrowia potrzebuje pieniędzy i na 500+ nie starczy.
  • @kikasz - Zera nie dodałem racja ale 30.534 zgonów w miesiącu dajmy na to kwietniu +/- = 1000 dziennie. Raz 800 raz 1200 ale stats dalej 100 ca.
Reklama