UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a czy to nie dziwne, że UE jeszcze nie zatwierdziła szczepionki a już wyznaczyła datę rozpoczęcia szczepień?czy to też nieprawda, fake news, wiadomość z fb?
  • Bo szczepionka jest tak cudowna, że wiadomo że będzie zatwierdzona. I wtedy wszyscy COVIDIANIE będą bezpieczni. Tylko nie wiem dlaczego namawiają wszystkich na szczepienia? Niech mi to wytłumaczą- skoro się zaszczepią to będą bezpieczni. Skoro będą bezpieczni to dlaczego chcą aby inni też się szczepili skoro im nic nie będzie zagrażało??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    tak myślę(2020-12-20)
  • @tak myślę - Bo nie chodzi tylko o bezpieczeństwo pojedynczych ludzi, ale o zapanowanie nad epidemią, żeby można było ruszyć z gospodarką, żeby ruszyły szkoły, żeby życie wróciło do normalności. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Ewa z domku(2020-12-20)
  • @Ewa z domku - Ale COVIDIAN jest większość wiec niech się szczepią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tak mysle(2020-12-20)
  • @Ewa z domku - żeby ruszyły szkoły? przeciez dzieci roznosza wirusz. szczepione nie będą, więc wirus będzie krążył między dziećmi. o co tu chodzi? gdzie logika?
  • Kiedy masz zaszczepione 60-80% społeczeństwa, to dzieci nie będą się miały od kogo zarażać. Na tym to właśnie polega - szczepi się większość społeczeństwa, żeby ochronić tych, którzy z jakiegoś powodu zaszczepić się nie mogą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Ewa z domku(2020-12-20)
  • @Ewa z domku - Wirusolodzy - w większości- twierdzą że rzeczywista liczba zakażeń jest 5 razy wyższa. Dałoby to 6 milionów osób które są ozdrowieńcami i mają przeciwciała. Ci szczepień nie wymagają. Dodatkowo oznacza to że śmiertelność tego wirusa jest na poziomie 0,4% - czyli podobnie jak grypy. Czy w takim razie jest konieczność masowych szczepień?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    tak myślę(2020-12-20)
  • @Ewa z domku - naprawdę wierzysz w to, że 60-80% ludzi da się zaszczepić? i to dobrowolnie?a co z dziećmi, które już mają wirusa i o tym nie wiedzą?rozumiem, że zniknie sam.
Reklama