UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Robi sie niedobrze jak widzimy kazdego dnia osoby bez maseczek. Polska to kraj deb***li. Tak samo w sklepach przed wejściem juz nie można zdezynfekowac dłoni mowa o biedronkach i kauflandzie. Co koronawirus wg nich się skończył. GŁUPCY.
  • Zgodnie ze światowymi trendami, prosimy założyć drugą maseczkę. Nie patrzeć, klapki na oczy i dalej według wskazówek.
  • Niestety masz rację Polska to kraj idiotów. Dali sobie wmówić pandemię - siedzą w domach boja się wyjść na zewnątrz bo tam zaraza. .. .A rządzący się śmieją i zgodnie z rzymską maksymą : "dziel i rządź"skłócili społeczeństwo, pozbawili je podstawowych praw i robią co chcą. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    18
    tak myślę(2021-01-27)
  • To co, łapiesz się na te średnie 40 000 lekarskie covidowe, miesięcznie? Czy może fajnie się siedzi w domku na budżetowej kasie, lub emeryckim świadczeniu? OtwieraMY!!!
  • A mi się robi niedobrze jak czytam takich pisowcow co łykają wszystko jak pelikan. Pomyśl sam a nie tv za ciebie myśli. Tyle ludzi umiera i gdzie te zwłoki? Też mogę napisać: zmarło dziś 2 miliardy ludzi prze wrastający paznokieć. .. I co też łykniesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Kokosza(2021-01-27)
  • @tak myślę - trzeba miec rozum aby myslec
Reklama