UWAGA!

Koronawirus. W Elblągu i powiecie zmarły cztery osoby

 Elbląg, Graf. Andrzej Kraśkiewicz
Graf. Andrzej Kraśkiewicz

Ministerstwo Zdrowia informuje dziś (27 stycznia) o 30 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 2 mieszkańców Elbląga. W powiecie elbląskim są 24 nowe przypadki COVID-19, zmarło 2 mieszkańców powiatu. Wszyscy zmarli cierpieli na choroby współistniejące.

W Elblągu jest obecnie 526 osób objętych kwarantanną. Według najnowszych danych w ciągu ostatniej doby wykonano 116 testów. W powiecie objęte kwarantanną są 272 osoby, wykonano 55 testów.
       W warmińsko-mazurskim  stwierdzono 435 nowych przypadków COVID-19. Zmarło 21 osób, dwie z nich nie miały chorób współistniejących. 8759 osób jest objętych kwarantanną, wykonano 1825 testów.
       Jeśli chodzi o dzienne statystyki w kraju, MZ informuje o 6789 nowych przypadkach zakażenia. Zmarło 389 osób, 97 wyłacznie z powodu COVID-19.
       Obecnie na kwarantannie przebywa 176 833 osób. W ciągu ostatniej doby wykonano 47 406 testów. Resort podaje też, że 3104 osoby wyzdrowiały.

Od początku pandemii odnotowano w kraju 1 489 512 przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 36 054 osób. Wyzdrowiało 1 246 267 osób.

oprac. TB

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Robi sie niedobrze jak widzimy kazdego dnia osoby bez maseczek. Polska to kraj deb***li. Tak samo w sklepach przed wejściem juz nie można zdezynfekowac dłoni mowa o biedronkach i kauflandzie. Co koronawirus wg nich się skończył. GŁUPCY.
 • Proszę podać ile osób zmarło na inne choroby ! Chyba że na inne choroby Ludzie już nie umierają tylko na COVID. .. .
 • Zgodnie ze światowymi trendami, prosimy założyć drugą maseczkę. Nie patrzeć, klapki na oczy i dalej według wskazówek.
 • @Smutny Polak - Mówił dziś o tym minister: na inne choroby umiera dziennie ok 1000 osób, na covid też około 1000 (w tym przypadki niezdiagnozowane). Czyli od kilku miesięcy umiera 2 razy więcej ludzi niż w poprzednich latach.
 • @yelou - Skoro tak jest to znaczy że lockdown zabija! To oznacza że noszenie maseczek zabija! Prosty przykład Szwecja- dużo mniejsze obostrzenia i brak obowiązku maseczek i 1030 ofiar na milion mieszkańców. Wg tego co piszesz w Polsce przy naszych obostrzeniach 1800 ofiar na milion mieszkańców. Więc sam widzisz że pora skończyć to wariactwo i wrócić do normalnego życia. !!!
 • Szok. .. .ile ludzi umiera. .. niech podają, ilu hospotalizowanych pacjentów udaje się uratować, bo wydaje się, że każdy, kto trafia z covid do szpitala, już stamtąd nie wychodzi. .. może byłoby to odrobine budujące, że kogoś udaje sie uratować
 • Niestety masz rację Polska to kraj idiotów. Dali sobie wmówić pandemię - siedzą w domach boja się wyjść na zewnątrz bo tam zaraza. .. .A rządzący się śmieją i zgodnie z rzymską maksymą : "dziel i rządź"skłócili społeczeństwo, pozbawili je podstawowych praw i robią co chcą. ..
 • Zwykła manupulacja danymi teraz będzie tak niezaszczepionych to zmarł na covid a zaszczepiony na choroby współistniejące
 • To co, łapiesz się na te średnie 40 000 lekarskie covidowe, miesięcznie? Czy może fajnie się siedzi w domku na budżetowej kasie, lub emeryckim świadczeniu? OtwieraMY!!!
 • Jadąc do pracy widziałem leżącą na jezdni wiewiórkę. Zapewne zeszła na niezdiagnozowanego i bezobjawowego COVIDa. Na pewno miała też choroby współistniejące - była krótkowidzem i nie widziała nadjeżdżających pojazdów. Pewnie była też przygłucha. Uderzenie samochodu nie ma z jej śmiercią nic wspólnego. Trzeba zamknąć lasy, ogrodzić drogi i założyć maseczki.
 • @R.I.P - Natychmiast rozpocząć akcję wyszczepiania wiewiórek!
 • siema ateisci jak tam zdrowie?
Reklama