UWAGA!

Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły dwie osoby

 Elbląg, Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły dwie osoby
fot. Anna Dembińska

Mamy 6055 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju - poinformowało w niedzielę (17 stycznia) Ministerstwo Zdrowia. W powiecie elbląskim na Covid-19 zmarły dwie osoby.

W niedzielę resort zdrowia poinformował o 23 nowych przypadkach koronawirusa w Elblągu, w powiecie elbląskim odnotowano 17 nowych zakażeń, zmarły 2 osoby. W kraju z powodu COVID-19 zmarło ostatniej doby 37 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami 105 osób. Łącznie odnotowano 142 zgony. Od początku pandemii w Polsce stwierdzono 1 mln 435 tys. 582 przypadki zakażeń koronawirusem. Zmarło 33 tys. 355 osób. W szpitalach przebywa 15 tys. 588 pacjentów z COVID-19. Do respiratorów podłączonych jest 1 tys. 651 chorych, o 43 więcej niż dzień wcześniej - podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Liczba pacjentów, którzy potrzebują respiratora jest najwyższa od 22 grudnia 2020 r.

oprac.daw

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Przestańcie straszyć normalnych ludzi codziennie tą PLANDEMIĄ !!!
 • Stop medialnej PLANDEMII ! Góralskie Veto od morza do Tatr ! - jak wam nie wstyd, "dziennikarze":(
 • Szatan próbuje zmusić ludzi do mieszania dobra i zła. Chce, abyśmy zaczęli wątpić i powoli wierzyć, że dobro jest złem, a zło jest dobre.
 • Dlaczego nie podajecie danych ILE OSÓB ZMARŁO W SKUTEK ZAMKNIĘCIA SŁUŻBY ZDROWIA ??? - wstydźcie się, że bierzecie udział w tym "pandemicznym cyrku"- macie krew na rękach. .. krew tych wszystkich pacjentów, którym odmówiono pomocy, czy nawet nie wysłano karetki. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  9
  PacjentPoKowadle(2021-01-17)
 • Ile osób zmarło po szczepieniu?
 • @pacjent. .. -dlaczego na dziennikarzy zrzucasz winę za paraliż służby zdrowia. Przecież to decyzja rządu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  9
  mieszkanka E-ga(2021-01-17)
 • @mieszkanka E-ga - oczywiście, że tzw. rząd, który jest tylko zbiorem kukiełek sterowanych/pracujących dla banków i korporacji - ale tzw. dziennikarze nie dość, że nic nie robią, by mówić JAK JEST, to jeszcze biorą udział w tej hucpie - straszą codzień ludzi tymi statystykami wyssanymi z palca i pomagają rządzącym wprowadzać krok po kroku NOWY TOTALITARYZM i wykosić lokalne biznesy, pozbawić ludzi pracy, zrobić z nich niewolników - świetny patent wymyślili na przestraszenie społeczeńśtwa - a jak wiadomo z historii - przestraszone społeczeńśtwo ZGODZI SIĘ POWOLI NA WSZYSTKO - krok po kroku. .. i właśnie tzw. "dziennikarze"są narzędziem tej bezdusznej machiny, by wtłaczać ludziom codzień do tych głów, że jest PLANdemia, że trzeba się bać. .. do tego podając codzień FAŁSZYWE INFORMACJE o ilości zgonów itd. .. NFZ płaci za wpisanie COVID do aktów zgonu. .. i wszystko się zgadza, każdy na tym korzysta. .. no. .. poza nami. .. MY - jak rzekł już nasz oświecony Premier Pinokio - "będziemy zap. .. .lać za miskę ryżu"i "będziemy rowy kopać, a inni będą zasypywać"- ciesząc się, że mamy w ogóle pracę. .. itd. itp. .. dziennikarze współcześnie to takie po prostu proste-tutki, bezrefleksyjne, posłuszne, na usługach systemu. .. PRECZ Z NIEWOLNICTWEM! PRECZ Z MEDYCZNYM TERROREM! Hashtagi: #otwieraMY
 • Tak mieszkanka E-ga masz rację. .rządów wszystkich po 1989 roku. Likwidowały szpitale, przychodnie. Nie zwiększały PKB na służbę zdrowia. A dlaczego ?? Bo nie leży w interesie pastwa aby człowiek zbyt długo żył po wieku produkcyjnym. Na emeryturze lub rencie. Taka prawda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  5
  Winne rządy " demokratycz(2021-01-17)
 • A ja chorowalam na koronawirusa. Lekarka dzwoniła do mnie 6 razy, była bardzo zainteresowana moim stanem zdrowia. I wiem napewno, że koronawirus to nie jest "ściema "i nie życzę wam abyście zachorowali.
 • Ale chyba nikt nie mówi, że wirus to ściema. Ludzie mówią że nie ma pandemii! A to bardzo duża różnica. Sam widzisz, że wirus jest uleczalny i nie trzeba wszystkiego zamykać aby go pokonać. Wystarczy dobra służba zdrowia. Wystarczy lekarz, który zbada i postawi diagnozę i włączy leczenie.
 • Dobrze ze dzwonili moj lekarz ani razu nie zadz masskra jakas a na wizytę kontrolna chciałam się zgłosić to dopiero za tydzień masakra
 • Brakuje mi tu jeszcze opinii Kotlińskiego, tego od nadmiaru pracy
Reklama