UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mamy na świecie ok. 100 różnych wirusów z czego 5-15 % to coronavirusy. Były, są i będą, a słabsze i starsze jednostki zawsze na nie umierały. Nic nowego. Więc po co mediogłowi i politycy to Nam robią ? Politycy ? Wiadomo ukraść szmal z publicznej kasy, a w mediach chodzi głównie o oglądalność i poczytność.
  • Mamy na świecie miliardy wirusów, 100 jest nazwanych :-)W tym ten najmłodszy sars-cov-2 dostąpił zaszczytu nazwania go od razu i puszczenia marketingu wirusowego w obieg. Starsi biedni bracia cały czas czekają, żeby ktoś ich nazwał :-)
  • W pełni się zgadza z takim podejściem do tematu. Media tym żyją i będą jeździć z transmisja do ostatniego zarażonego w poszukiwaniu sensacji. Samo to że podają liczbę zarażonych nie korygując ją o liczbę ozdrowieńców. A ludzie łykają te 59 000 zarażonych. I liczba ciągle rośnie. .. I będzie rosła bo to liczba zarażonych. Widzę coraz więcej ludzi sterowanych i przerażonych. Oni wszyscy codziennie oglądają tvn24 i fakty. Ludzie opamiętajcie się i idzie na spacer. Dziś w zakładzie wulkanizacyjnym pani do mnie ze musze zapłacić kartą bo przez covid nie wolno jej przyjmować gotówki. Umowa z oponeo. .pl. Paranoja. Ja pracuje w banku przy pieniadzach. Od marca przeliczyły moje ręce ok 12 mln zł. (Gotówką i ładowanie bankomatow)i jestem zdrowy
  • @HP666 - Ps. Całe 8h w pracy siedzę w maseczce i do tego za szybą. Nie protestuje i tego nie neguje trzeba być ostrożnym. Mam empatie w sobie i mimo że wirusa się nie boję to nie chce nikogo zarazić. Osoby starsze są bardzo narażone ale one śmierci się nie boją. .. .tak mi pani powiedziała jak jej zwrocilem uwagę że nie ma maski. Pozdawiam
  • @HP666 - Wczoraj starsza juz kobieta panicznie kazala odsunac sie zeby jej nie obciazac. Powiedzialam ze szybciej na zawal moze umrzec. pani byla agresywna. ☺
Reklama