UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A dzisiaj jakiś IDIOTA i pozbawiony karku, w autobusie linii nr 7 siedział bezczelnie rozpraty na końcowych siedzeniach i lżył tych pasażerów, którzy jechali w maskach. A kiedy weszło kolejnych dwóch absztyfikantów bez masek to już razem ośmieszali tych co byli w maskach. Kierowca nie reagował, a kiedy wysiadłem zadzwoniłem na policję podając numer i kurs autobusu. Ponieważ dyspozycja do policji wyszła poprzez telefon 112,więc były małe szansę aby ich dopadli. Jak długo będzie jeszcze tolerowana bezczynność władz i społeczne przyzwolenie na tego typu wrogie zachowania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    9
    Grenoowald(2020-08-20)
  • @Grenoowald - Toż sama władza powiedziała, ze wirus w odwrocie. To teraz toleruje. Do dnia jak będą oddychać jak wyjęte z wody ryby. Polska chora (Na głowy)kraina
  • @Grenoowald - Kapuś. Ale cię wychowali. A może byli tacy sami. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    Tak tylko od siebie.(2020-08-20)
  • @Tak tylko od siebie. - Też zawsze będę zgłaszał na Policję bezmózgich bezmaseczkowców. amen!
  • @Grenoowald - Aha to nie zwrociles typom uwagi ryzykujac zakarzeniem sie tą straszną chorobą? Dojechales do swojego miejsca docelowego wysiadles i potem zakapowaleś? Tylko po co? Przeciez juz ci nic nie grozilo, chyba ze tak twa natura
  • Ja też będę tak robił. Nawet z okna będę patrzył czy ktoś bez maseczki do sklepu wchodzi i będę dzwonił na Policję! Tępić chwasty!
  • Uważaj. .. bo jak trafi na mnie, to daje Ci gwarancję, że zapłacisz mandat za bezpodstawne wezwanie policji do czegoś przy czym interwencja policji jest niemożliwa. .. .i mam nadzieję, że coraz więcej osób w tym kraju się obudzi. .. doczyta przepisy i zacznie je stosować. .. bo póki co zdecydowana większość łamie w sposób oczywisty przepisy dotyczące nagrywania ust i nosa. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Cogitans(2020-08-20)
  • @Cogitans - Straszenie, to też wykroczenie, proszę pana. A jak będzie Pan bez maseczki, trafi na pana. amen
  • Straszenie to nie wykroczenie. .. kodeks mówi o zastraszaniu. .. Obydwie kategorie nie są że sobą tożsame. .. a mój wpis nie podlega pod strasznie, a raczej pod informowanie. .. że za wzywanie policji bez podstaw do jej interwencji grozi mandat karny. .. stąd słowo uważaj. .. bo możesz takim wezwaniem złamać prawo. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Cogitans(2020-08-20)
  • @Cogitans - Słowo "uważaj"jest zastraszaniem. A jeśli widzę, że ktoś łamie przepisy (nakaz maseczek napisany na drzwiach sklepu), mam prawo powiadomić odpowiednie organy, gdyż zastraszasz innych klientów w sklepie, bo nie wiedzą czy jesteś zdrowy, kumasz w końcu?
  • W takim razie każdy znak ostrzegawczy jest "zastraszaniem". .. i takich zastraszen można podać jeszcze więcej, ale w związku z tym, że są one absurdem, to pominę je milczeniem. .. nikogo nie zastraszam, bo w myśl polskich przepisów osoba, która nie przebywa na kwarantannie jest uznawana za osobę zdrową. .. dopiero wynik badania może to zmienić. .. Twój sposób postrzegania człowieka był aktualny, ale w okresie socjalizmu, kiedy to prawo uznawalo każdego za winnego, dopóki nie udowodni swojej niewinności. .. dzisiaj mamy trochę inny system. .. i masz prawo zadzwonić. .. a ja mam prawo Cię przestrzeń, bo w moim przypadku na pewno będę dążył do wskazania, że w myśl obowiązujących przepisów prawa w RP nie muszę nosić maski, a interwencja policji została rozpoczęta na fałszywe zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Cogitans(2020-08-20)
  • To zgłaszaj. Sąd w Kościanie stwierdził jasno, że nakaz noszenia maseczek jest nielegalny i odmówił ukarania osoby, która nie chciała nosić maski.
  • Człowieku zaczadzony własnym CO2 (po 60 sek pod maską masz 4000 ppm, użyj czujnika i zobaczysz alarm o opuszczeniu pomieszczenia, a ty to wdychasz)dlatego macie takie zamglone myślenie. To co piszesz to nie są żadne przepisy, a marne próby nadpisywania praw konstytucji swymi rozporządzeniami. Ciekawe, że gdy Duda łamał konstytucje to ci wszyscy Kodowcy darli się na ulicy "Konstytucja!"a dziś gdy to jest łamanie podstawowych praw człowieka oni karnie robią tą mistyfikację plandemii. Żal.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Prawda Was wyzwoli(2020-08-23)
  • @Grenoowald - Czy ja ci zabraniam nosić maskę czy rękawiczki? Noś sobie co chcesz człowieku, dlaczego nastajesz na wolność innych osób. Sam jesteś chroniony wierząć w mega moc szmaty, pleksy lu silikonu. Twój wybór. Szanuj innych i wyedukuj się ZDROWE OSOBY BEZ OBJAWÓW NIE ZARAŻAJĄ - mówią o tym wszyscy lekarze na zachodzie. U nasz oczywiście strach, bo minister i NFZ pozbawia lekarzy zawodu za mówienie prawdy. Czemu ludzie noszący maski mają się za takich rozsądnych i lepszych? Przecież wy się zabijacie. Sami. Co może zmieniasz co 15 min maskę w 30 stopniowym upale? My was przetrzymamy, ale na jesień to wy będziecie leżeć z grzybicą płuc lub udarem niedotlenienia. Wspomnicie te wszystkie posty ośmieszanych foliarzy, płaskoziemców czy tych co oglądają filmy z żółtymi napisami (tak się ośmiesza dziś rozsądnych ludzi)Wspomnicie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Łaciński Mars(2020-08-23)
Reklama