UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Z nieopublikowanych dotąd materiałów badawczych przekazanych w dniu 15 listopada do MZ, a opracowanyvh za okres od 1 czerwca do 31 października wynika, że biorąc wszystkie źródła zakażeń koronawirusem za 100%, aż 41% z nich stanowią osoby w wieku od 15 do 30 lat, a 22% osoby od 30 do 40 roku życia. Większość z tych osób nie posiadała wyraźnych objawów choroby, bądź też traktowała je jak przeziębienie. Jeśli chodzi o miejsca zakażeń największym źródłem bo aż 45% stanowią miejsca zamknięte jak środki komunikacji zbiorowej, urzędy, zakłady pracy oraz sklepy o małej powierzchni. Stosunkowo mało stwierdza się zakażeń na ulicy, bo około 15%.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  Wewiór x7(2020-11-20)
 • @Wewiór x7 - Zdradź swoje źródło informacji. Skoro dane nie były publikowane - to skąd je wziąłeś?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  111111111111(2020-11-20)
Reklama