UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No jak ma rosnąc jak się zrobiło 9 tys testów na cała Polskę Dodam ze w USA robi się 120 tys testów na dobę zacznijmy je robić dopiero zobaczymy ilu jest chorych. W Niemczech jest 150 tys zarażonych i już otwierają szkoły przedszkola nie jest to dziwne Premier UK wyzdrowiał w tydzień spirala strachu została rozpędzona na maxa ludzie pozamykani w domach wyjdą to katar ich powali. Pod przykrywka wirusa ograniczali na swobody obywatelskie i łamali Konstytucje Policja na tyle wczuła się w role karania ze już nie patrzyli czy słusznie czy nie mandat. Ludzie obudźcie się bo za tydzień nie będziecie mieć co do garnka włożyć przyjdą rachunki za prąd a przyjdą już wiszą kartki podać stan licznika i ich wirus nie zatrzyma żeby ściągnąć kasę. Żeby do parku nie można wyjść albo do rodziny pojechać skoro wiem ze nie wychodzą i ja nie wychodzę to ten przejazd do rodziny mnie nie zarazi albo do parku co lis czy dzik mnie zarazi prędzej czy później każdy przejdzie wirusa chyba ze będzie szczepionka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    jarek22222(2020-04-15)
  • Właśnie. Z resztą już się słyszy w tv że jak ktoś przechorował to niekoniecznie wytworzył Przeciwciała i może zachorować ponownie. Także nie cieszmy się pochopnie. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Trochę jest to odciaganie uwagi. Tylko jeszcze nie wiemy od czego. Na grypę więcej chorych i umiera więcej w wypadkach samochodowych. Coś tu nie gra
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Coś tu nie gra 2(2020-04-15)
  • @jarek22222 - Bo Polska to kraj naiwniaków rządzonych przez zgraję cwaniaków. Tak to wyglądało kiedyś, tak wygląda teraz, tak będzie w przyszłości.
Reklama