UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Droga redakcjo przestańcie już pisać o tym pseudo wirusie bo to się robi śmieszne wielka pandemia a ludzi umarło mniej niż w 2019 2018 i 2017 roku w tym samym okresie wystarczy zobaczyć na statystyki. Wirusy typu korona są wśród nas od prawie zawsze a ten konkretny jakieś 70 % z nas przeszło już wczesniej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    57
    pawa(2020-07-01)
  • Gdzie są te statystyki?
  • @focal - Wszyscy agenci powołują się na statystki i badania i jednocześnie żadnych nie prezentują. Skąd je mają? Dlaczego mają zakaz podawania ich źródeł?
  • Bo nie mają żadnych danych, tak tylko chlapią, bo to wygląda wiarygodnie, a po prostu wymyślili to w momencie pisania postu
  • @focal - klamstwo powtarzane milion razy w koncu staje sie prawda
  • Ooooo. .. .To jest prawda. .. zastanów się nad tym, ile razy słyszałeś o śmiercionośnym koronawirusie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2020-07-01)
  • Podpowiem...może to trochę rozjaśni...wystarczy w dowolnej przeglądarce www wpisać hasło "statystyka zgonów w Polsce historia" ... I już masz... Ja wiem, że lepiej dostać "rybę" , niemniej stoję na gruncie sokratejskiej logiki, że "wędka" jest o tyle lepsza, że pozwala się uniezależnić człowiekowi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Cogitans(2020-07-01)
  • @focal - Czy widziałeś chorą ekspedientke biedronki albo o takowej słyszałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    paweł879(2020-07-01)
  • @focal - zapraszam na strone głównego urzędu statystycznego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    paweł879(2020-07-01)
  • @Cogitans - Wpisałem w Google podane przez ciebie hasło i nie potrafię z niej wyczytać, że 70% osób przeszło choroby wywołane przez koronowirusa bezobjawowo. Zresztą, po samym haśle widzę, że nie ma ono nic wspólnego z bezobjawowym przejściem choroby. Skoro powołujesz się na logikę, to jej używaj, a nie tylko o niej wspominasz.
  • Myślę, że warto czytać główną wypowiedź w całości, a nie tylko wybiórczo. .. "Droga redakcjo przestańcie już pisać o tym pseudo wirusie bo to się robi śmieszne wielka pandemia a ludzi umarło mniej niż w 2019 2018 i 2017 roku w tym samym okresie wystarczy zobaczyć na statystyki. Wirusy typu korona są wśród nas od prawie zawsze a ten konkretny jakieś 70 % z nas przeszło już wczesniej". . Ja wiem, że marksistowska dialektyka nakazuje wyszukiwać to, to co podpada pod główną tezę. .. Ale rzeczywistość jednak pokazuje, że wybiorę traktowanie świata nie daje oczekiwanych rezultatów. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-07-01)
  • Rozumiem że wirusolog?
  • a jak twoi bliscy umra to nie bedzie pseudo pandemii?
Reklama