UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po Elblągu chodzi para dorosłych ludzi w maseczkach, wytresowani jak szczury, małpki w cyrku, szczekają na tych wszystkich co nie noszą maseczek bo doskonale wiedzą że maseczki to sobie można w d. .. wsadzić, a nie nosić szmatki na twarzy wierząc że to ich uratuje. Szczekajcie dalej tresowane ludki !
  • JESZCZE RAZ - Maska nie chroni noszącego!!!!! Chroni INNYCH (o ironio, też takich jak ty)gdy noszący zaraża. Kiedy to zrozumiesz?
  • Kogo mam chronić i przed czym skoro jestem ozdrowieńcem? Jeszcze nikt mi nie wyjaśnił dlaczego muszę wciąż nosić te maski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    załamany_kosztorysant(2021-04-26)
  • @załamany_kosztorysant - "Jeszcze nikt mi nie wyjaśnił dlaczego muszę wciąż nosić te maski"- Napisałeś, że jesteś ozdrowieńcem. Wiec za pewne wiesz, że możesz też nosić wirusa zupełnie bez najmniejszych objawów. Możesz też go rozsiewać, np. przy kichnięciu. Maseczka też zabezpiecza dość dobrze innych przed tym, że właśnie jako ozdrowieniec, zarazisz kogoś zupełnie nieświadomie. Nosimy maseczki by chronić innych, a nie jako znak niewolnictwa, jak tu niektórzy wypisują. Noszę maseczkę, nie dlatego, że jakiś tam Morawiecki mi kazał, ale dlatego, że po prostu myślę o innych i świadomość, że z mojego powodu ktoś by chorował, czy umarł na tego covida, bardzo by mi przeszkadzała. Będę nosił maseczkę, do czasu, kiedy SAM, uznam to za potrzebne MI, nie jakiś marny pisowski rząd. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    15
    edytowany(2021-04-26)
  • @załamany_kosztorysant - Dodam jeszcze, ze NIGDY nie daruję panu Morawieckiemu słów - "Wirus już niegroźny, nie trzeba się go obawiać"! Tylko po to, by jego kolega Duda wygrał wybory! Od jesieni do teraz niegroźny wirus zebrał wiele ofiar śmiertelnych i ciężko chorujacych i to jest po częsci wina, że takie słowa wyszły z ust premiera. Jest to bardzo przykre, ze przynajmniej nie ustąpił ze stanowiska. No, ale co zrobić - Oni (PIS), mają moralne prawo, jak kiedyś powiedzieli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    edytowany(2021-04-26)
  • @edytowany - Jak mogę rozsiewać wirusa, skoro posiadam na tego wirusa przeciwciała? Jakim cudem? Idąc taką logiką to nigdy pandemia się nie skończy, a te maski zostaną z nami na zawsze. Rozumiesz moje pytanie czy nie bardzo?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    załamany_kosztorysant(2021-04-26)
  • @załamany_kosztorysant - "jak mogę rozsiewać wirusa, skoro posiadam na tego wirusa przeciwciała"- Gdyż możesz gdzieś wciagnać powietrze z wirusami i nosić je przez kilka godzin w nosie, przy kichaniu uwalniać, kumasz? Tobie nie będzie nic, ale MOŻESZ zarazić kogoś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    edytowany(2021-04-26)
  • Czerwone zlewactwo nigdy tego nie zrozumie. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Zbyszek 1(2021-04-26)
  • @edytowany - W nosie powiadasz. .. .To ci historia. .. Oddycham nosem a wirus zaczepił się o kozy w nosie i nie chce wyjść. .. Czeka na jakiegoś edytowanego i dopiero puści kozę i poleci. .. Ale Ty niemądry jesteś. .. Już się nie dziwię, że tyle osób wierzy w pandemię. .. Ale żeby nie było- wirus był, jest i będzie. Teraz doszła medialna pandemia. A jeszcze jedna dziwna sprawa- ludzie nie noszą masek tak jak nie nosili a może nawet mniej bo lekarze mówią, że to na wolnym powietrzu nic nie daje a liczba z pozytywnym wynikiem spada. Czyli naprawdę ludzie nie zarażali się w sklepach, kościołach tylko u kosmetyczek i fryzjerów !. Szok. .. ; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    wirus w nosie(2021-04-26)
  • @wirus w nosie - Moje poglądy: Tak, w nosie o dziwo można przenieść wirusa, Tak, na wolnym powietrzy maseczki przy dystansie niepotrzebne zdyscyplinowanym ludziom (ale wiekszość ludzi zapomni o założeniu w pomieszczeniu i w większych grupach), dlatego ten przepis, mądry przepis ogranicza tez rozprzestrzenianie wirusa. Tak, maseczka chroni przed smogiem i dlatego też warto ją nosić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    edytowany(2021-04-26)
  • Jak czujesz się zagrożony to się chroń. Licz na siebie a nie zmuszaj mnie zdrowego do noszenia maseczki . Dlaczegoo chcesz mi narzucić swoją wiarę jak krzyżowiec ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    No i choo(2021-04-26)
  • @edytowany - Skąd ty bierzesz tą wiedzę? Z tv?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    StefanBud(2021-04-26)
Reklama