UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ogromne podziekowania dla osoby/osób ktore rozklejają ulotki na miescie np o tresci "Usmiechhnij sie pokaz swoj piekny usmiech"itp. Usciskałabym autorów i miło że jeszcze jednak jest dużo normalnych ludzi którzy nie kupili tej farsy covidowej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    PODZIEKOWANIA(2021-04-26)
  • @PODZIEKOWANIA - Przechoruj covida, przechoruj ciężko - to sam kupisz tę, jak nazywasz - farsę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    edytowany(2021-04-26)
  • @edytowany - Koronkowy to ciężka postać grypy bardzo osłabiająca organizm, który przez to staje się podatniejszy na choroby, które już go gnębią. Koronkowy AMOK to czysta postać farsy, niestety. W Szwecji nic podobnego nie miało miejsca i wyniki Szwedów są zdecydowanie lepsze od naszych. Jednak oni podeszli do tego w sposób, dzięki któremu obywatele czuli sią współodpowiedzialni za rozmiary koronkowej epidemii. W Polsce umiłowany żónt ubezwłasnowolnił Polaków i na efekty nie trzeba było długo czekać. Bolszewickie metody zawsze przynoszą ten sam efekt, ludzie stają się nieodpowiedzialni, bo za wszystko odpowiada abstrakcyjne państwo. Problem w tym, że państwo to nie PARTIA i jej czynownicy tylko MY.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-26)
  • @GłębokaMyśl - Czy to grypa, czy nie. Jest koszmarnie ciężka i podstępna choroba. Noe porównuj, proszę Polaków do Szwedów. Tam w Szwecji, można zostawić rower bez zabezpieczeń i jak wrócisz to nadal stoi :).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    edytowany(2021-04-26)
  • @edytowany - Usmiecham się gdy ktoś grozi i straszy w Twoim stylu (ps. kiepsko Ci wychodzi, chyba już Simon w TV wszystkie wyczerpał argumenty). Zmartwie Cie - ja i moja rodzina przechorowała covid 2 miesiace temu z objawami jak przy lekkim przeziebieniu. Do grypy to mu było daleeeeko, wiec nie ruszają mnie te teksty. Ba nawet moja 85 letnia babcia przeszła prawie bezobjawowo. Aż mi wstyd że rok temu dałem się nabrać na tę psychoze medialną. Czas wziasc sie za dbanie o zdrowie na codzien a nie liczyc że strzał eksmerymentalnym preparatem GMO z abortowanych plodów go uchroni i dalej mozna sobie bezkarnie wpie. .. chleb i parówki z bidry. Tak to nie działa. Radze też poczytac relacje setek osob ktorym pomógła Amantadyna - może wtedy uwolnisz się z tej wszechogarniającej paniki bo ona, zauwazylem też przyczynia się do cieższego odchorowania czy to Covida czy przeziebień itp
  • @heheh - Jeśli tak piszesz, guzik przechorowałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    edytowany(2021-04-26)
  • @edytowany - edytowany. .. taka prawda moi znajomi, rodzina też chorowali na tak zwanego cowida i co nic!. .. jak zwykłą grypę przeszli, zero skutków ubocznych. Nasze społeczeństwo co niektórzy to ciemnogród!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Wiollka(2021-04-26)
  • @Wiollka - Każdy, kto chorował, odnosi się poważnie do tej choroby i wie że jest niebezpieczna. Jakie jeszcze kłamstwa wymyślisz, by ciągnąć swoją chorą (prawdopodobnie religijną)misję?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    edytowany(2021-04-26)
  • @GłębokaMyśl - Głeboka myśl wsrod lemingow. Jakie ty masz pojecie o Szwecji, do ktorej jeżdze 3-4 razy w roku. Na podobnym obszarze mieszka prawie 4 razy mniej ludzi, a np…w Sztokholmie 40% mieszkań to gosodarstwa 1 osobowe, w ktorych latwiej sie ustrzec zakażenia. Po drugie zobadzenie pijaka czy palacza na ulicy to fuks. Palaczy rzadko widze a pijanego zataczającego sie nigdy. .Widze za to na codzień cwiczących czy wielu amatorow codziennych spacerow. Zupełnie inne nawyki żywieniowe, wiec chorob wspołistniejących nie za wiele. .. Po za tym jest to narod nad zwyczaj zdyscyplinowany i słuchający władz. Natomiast służba zdrowia moim zdaniem gorsza, a dostanie sie do lekarza, to droga przez meke i zapor w postaci pielegniarek, ktore obsłgują, rownież wiekszość aparatury w przychodniach. W karetce rownież nikt nie widział lekarza, ktory siedzi w szpitalu i koordynuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Krzysztof M(2021-04-27)
Reklama