UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe jak morawiecki wyobraża sobie że każdy chętny zostanie zbadany w domu w ciągu 48 godzin ? Skąd nagle weźmie lekarzy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    0
    System(2022-01-21)
  • @System - Morawiecki to bajarz, trzeba brać dużą poprawkę na to co bredzi. Rządzą 7my rok i ciągle wytykają poprzednikom, że byli "gorsi"i ciemny lud w to wierzy słuchając propagandy w Szczujni pislamskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    basiarg(2022-01-21)
  • @System - tak, o wycieńczonych pracownikach Służby Zdrowia milczenie jakby Ich nie było. Lekarze mówią, że pracują resztkami sił, a rząd głuchy i Morawiecki fantazjuje jak zwykle. Lekarze Rodzinni już od dawna zmieniają lekarzy na dyżurach w szpitalach i nie mają czasu odwiedzać chorych Chyba "pan"Morawiecki żyje w zupełnie innym świecie. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    basiarg(2022-01-21)
  • @basiarg - A co Cię lekarze obchodzą wykonują tylko swoją pracę. Nie słyszałem o jakimś heroizmie czy lekarzach siłowo wcielanych do szpitali tymczasowych. Doktor Judym co biednych leczył to tylko u Żeromskiego nie w realnym świecie. Leczą chorych na covid. Uznano ten covid za coś niebezpiecznego jakoby lekarze w warunkach wojennych zaczęli pracować, o tym chyba świadczy dodatek covid idący nawet w kwoty rzędu 15tys złotych miesięcznie. Spokojnie każdy miesiąc tej pandemii, każda fala to woda na młyn lekarzy. Dodatek do pensji pobierali długimi miesiącami klawisze w więzieniach bo pojedynczy więźniowe zapadali na covid po przepustkach. Przecież to jest chore.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Darecki42(2022-01-21)
  • @Darecki42 - Obchodzą mnie lekarze i Służba Zdrowia bo mam uczucia - mam empati e i nie obchodzi mnie ile zarabiają za naprawdę ciężką pracę, z narażeniem zdrowia i życia swojego i swoich Bliskich. Was- pislamistów głównie bolą "pieniądze"bo są dla was najważniejsze. Mam wśród swoich Znajomych lekarzy i wiem jak cięzko pracują, kosztem jakich wyrzeczeń i obciążeń psychicznych bo w okresie pandemii mają do czynienia z ogromną (niecodzienna)ilością zmarłych, których nie udało się uratować, z ogromnym zmęczeniem po kilkudziesięciogodzinnym dyżurze. To nie jest zwykła praca jak inne. Pracujesz 8 godzin w innym zawodzie, wracasz po pracy i odpoczywasz sobie z Rodziną, dziećmi albo z kolegami "przy piwku"Nie wracasz myślami do pracy bo ją wykonałeś. Lekarz jest w pracy w okresie pandemii cały czas nie tylko w szpitalu ale tez na dyżurze telefonicznym bo w każdej chwili może być wezwany do nagłego przypadku. Trudno to pojąć jak nie ma się z taką sytuacja do czynienia. Kiedyś byłam przyjęta do szpitala będąc w stanie agonalnym i do końca zycia będę wdzięczna za uratowanie mi życia. p. s. nie irytują mnie dochody lekarzy, irytują mnie horrendalne pensje, premie i nagrody dla miernot na ministerialnych posadach, podwyżki dla ministrów i posłów w wysokości ponad 6 tys. m-cznie posady przedstawicieli KK (np. w Urzędzie Skarbowym), emerytury "przewielebnych"Hipokrytów .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    basiarg(2022-01-21)
  • @basiarg - Dziwna jesteś lalka. .. to innym zaglądasz do portfela a od lekarzy wara ? Pocieszna jesteś naprawdę. Dzień komentowania Ci się włączył jeszcze jakieś detale intymne o własnej córce??? Minister to pionek przy pensji lekarza na covid oddziale nie rozbawiaj mnie. Guzik chyba wiesz o realnym świecie. Każdy na etacie związanym ze sprzedażą ma pracę na łbie 24h plany targety. Nie wspominając o przedsiębiorcach w okresie covid. Lekarzowi miejsca pracy nie zamknęli a wielu osobom pozamykali bo covid. 5 fala a my lasów nie zamykamy ? 37 tys chorych a my masek na powietrzu nie nosimy ? Dziwne bardzo.
Reklama