UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Covid bierze się ostro za antyszczepionkowców, następny znajomy leży 2 miesiąc pod sztucznym płuco-sercem bez oznak życia - mówił o plandemii i grafenie w szczepionkach, mówił do póki covid go nie dopadł.
  • A ja przeszłam i miałam katar i co z tego. .. siedź w domu i się bój bo szczepienia nie działają !!! a żyć trzeba. Urzędasy mogą pracować z domu guzik załatwisz a inni w biurach maja robić. .. nigdy nie skończy się ta covidowa śpiewka
  • To Taka senssacyjna wiadomość, że miałaś katar? :D nie Ty jedna miałas katar, o tej porze roku to powszechne zjawisko, zwłaszcza przy tak zmiennej aurze jaka ostatnio nam towarzyszy. . Moja córka miała Covid- miała bardzo wysoką temperaturę, bardzo uciążliwy kaszel przez tydzień. Nie miała kataru, schudła 5 kg. Po badaniu płuc po chorobie okazało sie, że 10% jednego płuca jest zwłóknione nieodwracalnie. I co Ty na to BOHATERKO z katarem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    basiarg(2022-01-21)
  • @basiarg - Ona odpisze Ci, że jesteś agentem Gates'a lub masonów, Bo ona wie, ze pandemii nie ma - w jej ukochanym radiu tak mówili. Pozdrawiam
  • @basiarg - A czy córka była przebadana przez lekarza i osłuchane były płuca! czy może było według zaleceń lekarzy przy zakażeniu, aby pic dużo wody, brać paracetamol i w razie gdy sie pogorszy na tyle, ze są problemy z oddychaniem wzywać pogotowie? Byc może po kilku dniach tak wysokiej temperatury i kaszlu należało wdrożyć leczenie antybiotykiem, czy sterydami, ewentualnie wspomóc podaniem tlenu. Może w takim przypadku nie byłoby wcale zmian a płucach, lub byłyby mniejsze. U nas nie ma leczenia covida i stad mamy takie statystyki zgonów, czy ciężkich przypadków, które lądują w szpitalach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    grzesion(2022-01-21)
  • Jesteś głupi czy udajesz śmieciu
  • @grzesion - córka była poza Eblągiem, jechała autem z niedosuszonymi włosami i złe samopoczucie wiązała z tym, że Ja "przewiało" Po 3ch dniach wróciła i natychmiast skontaktowała sie z lekarzem Rodzinnym, który wystawił zlecenie na test. Miała ok. 40'C, następnego dnia przyjechał ambulans i pobrali córce wymaz z nosa, wieczorem był wynik pozytywny, potwierdzony dwukrotnie. Temperatura utrzymywała się przez 8 dni. Córka brała lek Viregyt co 6 god. 2 kapsułki, potem mniej (dokładnie nie pamiętam)piła bardzo dużo różnych ziół tymianek, majeranek z dodatkiem miodu i cytryny, soku z malin. Dostała też preparat do wdychania w razie trudności z oddychaniem. Na noc brała ziołowe tabletki przeciw kaszlowi Neoazarina, dzięki której mogła trochę pospać w nocy. .Była w stałym kontakcie z lekarzem Rodzinnym, przebywała na kwarantannie 2 tygodnie. Po kwarantannie była u pneumologa, który skierował Ja na TK (tomografie komputerową), która wykazała te zmiany. p. s. przyjmowanie sterydów i leków obniżających temperaturę było wykluczone. przez Córkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    basiarg(2022-01-21)
  • @Np. - Nie spodziewam sie odpowiedzi, raczej mam nadzieje, że kobieta weźmie sobie do serca, że covid istnieje. Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam życząc ZDROWIA i Miłego, spokojnego weekendu :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    basiarg(2022-01-21)
Reklama