UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "Niemiecka prasa donosi, że nie żyje szef Kliniki Chemnitz dr. Thomas Jendges. Przyczyną śmierci był upadek z dachu szpitala, w jakim pracował. W liście pożegnalnym podobno uzasadnił swój krok faktem, że nie mógł już dłużej znosić „nieustannych kłamstw i oszustw dotyczących rzekomo nieszkodliwych szczepień” związanych z Covid. W swoim obszernym liście pożegnalnym, który dr. Thomas Jendges napisał przed swoim samobójstwem i zażąda jego publikacji, ostro skrytykował politykę informacyjną rządów w radzeniu sobie z niebezpieczeństwem szczepień przeciwko Covidowi. Ciągle okłamywanie i oszukiwanie pacjenta, że szczepienia są rzekomo nieszkodliwe, miało być zbyt dużym obciążaniem dla niego. Z listu wynika, że nie mógł dłużej tego znieść. Wcześniej burmistrz zagroził, że go zwolni, jeśli nie pozostanie na linii i odmówi szczepienia pacjentów w klinice, prawdopodobnie Jendges nie miał żadnych innych możliwości. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  26
  RatownikMedyczny(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Cała ta historia jak zwykle okazała się fake newsem, a to niespodzianka 😉 ht tps:// fakehunter. pap. pl/raport/bbd2c4f6-0a08-4392-b06f-6ca26210cef9
 • @RatownikMedyczny - Nigdy nie wierz Niemcowi, przecie mowi sie: "znow mnie oszwabil"Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  7
  Zbyszek 1(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Dobra metoda protestu polecam wam wszystkim drodzy antyszczepionkowcy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  15
  TeofilSkorupa(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Ales Ty naiwny, wierzysz Niemcowi ? Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  11
  Zbyszek1(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Antyszczepionkowcu a jak boli Cię głowa to bierzesz tabletkę czy nie bo trująca ? Retoryka i sposób rozumowania antyszczepinnkowców normalnie mnie powala. To może niech chorzy na HIV tyż mie zakładają prezerwatyw bo to ogranicza ich wolność.
 • @RatownikMedyczny - Przechodzę właśnie CoVID i cieszę się, że przyjąłem szczepionkę. TYLE!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  13
  Robi270(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Lecz się z mitomanii. Urojenia (łac. delusiones)– zaburzenia treści myślenia polegające na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację. Takich cepów dopuszczają do pracy o ile w ogóle chłop jest Ratownikiem Medycznym.
 • @RatownikMedyczny - Ratownik medyczny. Do końca doczytałeś ten artykuł?
 • @Robi270 - Haha wlaśnie dlatego że sie zaszczepileś to teraz przechodzisz covida. .. Kuleje Ci uklad odpornościowy a bedzie gorzej (kilka % ubytku co miesiac). A ja cieszę się, że NIE przyjęłam szczepionki i od początku nie zachorowałam mimo że pracuje w obsłudze Klientów. TYLE!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Wikkki(2021-11-25)
 • @RatownikMedyczny - Do osób minusujących ratownika. Czy tak trudno Wam zrozumieć że osoby jak ten Ratownik piszą bezinteresownie by Was ostrzec? Cała reszta celebrytów w TV w stylu Horbanów Gutów Simonów i reszty bandy w Radzie Medycznej (jak rowniez wlasciciele mediów)- oni wszyszczy zarabiają miliony na pandemii. .. De fakto im jest gorzej tym oni mają pulchniejsze konta. .. To przez nich był lockdown na wiosne 2020 gdy wtedy mielismy smieszne 400 zakażeń dziennie, nikt nawet nie przeprosiłza tamta błędną decyzję. .. To oni obiecali "ostatnią prostą"i że szczepionka ma 95% skuteczności. Teraz mamy więcej zakażeń i rekordowe zadłużenie, miliardy zmarnowane na tarcze + najwiekszą od 20 lat inflacje. Do tego podwyżke skladki NFZ itp. Jakim antyczłowiekiem trzeba być minusować osobę która Wam dobrze życzy i robi to bezinteresownie.
 • Facet podaję lewą informację, fake news i mamy go plusować. Nie było żadnego listu. UFO też będziemy plusować jak ktoś sfotografuje talerzyk latający udający kosmitów. Świat kiedyś zmagał się z innymi chorobami, epidemiami z którymi spotkać byś się nie chciał i latami kładły ludzi do ziemi zanim wymyślono antidotum, zanim powstały antybiotyki i szczepionki. A jak pokazują badania populacyjne szczepionka ma wysoką skuteczność czy się to foliarzom podoba czy nie. Szczepienia nie będą miały sensu jak zostaniemy na progu 50%.
 • A jak zaczynała się ta pandemia, to nosiłeś maskę i myłeś łapy, czy nie? Logika mutantów: rozprzestrzeniaj wirusa przez 2 lata i potem płacz o mutagen i powrót do normalności. To jest właśnie zabawne w tej pandemii, że o powrót do normalności najbardziej skamlą ludzie nienormalni, jak ty
 • @Robi270 - Skoro przechodzisz Covid, to z czego się cieszysz? Że Twój mutagen nie działa?
 • Ile kasy ci zaplacili bys sciemnial a moze ciebie sciemniaja ze nie masz nawet swiadomosci co sie dzieje z tym. .. .NA ZROWIE TOBIE
 • @RatownikMedyczny - Synu Kłamiesz, Pokaż wątek cały: "Jendges opublikował wideoklip online, w którym powiedział, że „nie chodzi o [korona]wirusa”. "Ludzie zostawiający komentarze pod postem spekulowali również, że Jendges opublikował wideoklip online, w którym powiedział, że „nie chodzi o [korona]wirusa”. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  Jakpiszesztomysl(2021-11-25)
 • @Wikkki - Brawo. .. ja tez nie zamierzam dawac sobie tego syfu. .. chce zyc!!!!Tylko naiwny idiota uwierzy w moc uzdrowienia tej szprycy. .. NA ZDROWIE WSZYSTKIM. .. buhahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Rozsądek(2021-11-25)
 • Zapewne z tego powodu że nie wylądował pod respiratorem albo na Dębicy. Przed tym właśnie chroni szczepionka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  Art :)(2021-11-27)
Reklama