UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zauważyłem w moim miejscu pracy i najbliższym otoczeniu że niektóre osoby które zaszczepiły się na wirus Fauciego wydzielają specyficzny bardzo dziwny zapach taki słodko-kwasny troche jak rozkładajace się zwłoki. Dodam że nie jest to masowe zjawisko i dotyczy tak na moje oko ok 3% zaszczepionych ale co ciekawe ten zapach jest u nich identyczny (np moją małzonke zbiera na wymioty od tego zapachu bo jest bardzo silny). A ostatnio przybywa takich osób nawet idąc ulicą czasami od kogoś to czuć. .. Piszę to całkiem poważnie i absolutnie nie po to aby komuś zrobić przykrość
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    dziwna sprawa(2021-11-16)
  • @dziwna sprawa - Zatrudnij się z żoną na lotnisko narkotyki będziesz wąchał. Jak się stara wyrzyga przy delikwencie nie będzie trzeba paszportów covid pokazywać na przylotach. .. .Statystycznie to więcej osób się nie myje i tak dziwnie od nich jedzie. Menelem. Statystycznie więcej osób pali i jedzie od nich jak od popielniczki. Mitomanem jesteś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Darecki42(2021-11-16)
Reklama