UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Światowi naukowcy ostrzegają że nigdy nie stosowano takich "szczepionek"mRNA które wykorzystują aparat REPLIKACJI i TRANSLACJI HOSTA. Twój własny orgnizm będzie produkował antygen wirusa i jednocześnie ma produkować przeciwciała na niego. To dwa antagonistyczne działania. Nawet Jerusalem Post pisał o długoterminowym ryzyky chorób autoimmunologicznych. Co jeśli system odpornościowy za 5-10 lat rozreguluje się i własne przeciwciała atakować będą własne zdrowe komórki? Co jeśli będzie niewłaściwa proporcja między przeciwciałami neutralizującymi vs nie-neutralizującymi vs limfocyty T? Bo przecież najcięższe hospitalizacje covid, brały się NIE z braku przeciwciał tylko właśnie nadmiaru niewłaściwych przeciwciał. A autoimmunologiczne choroby (SM, toczeń, twardzina układowa są nieuleczalne - dają immunopresyjne leki ale to tylko spowalania postęp choroby). A skoro medycyna akademicka nie potrafi je przyczynowo wyleczyć to znaczy że, nie zrozumiano w pełni działania układu immunologicznego. Jak można więc zabierać się za poprawianie (via programowanie mRNA)czegoś, czego do końca się nie rozumie?! Poczytajcie wybitnych naukowców: prof. Luca Montgoniera (wirusolog, współodkrywca HIV, laureat Nagrody Nobla), prof. Theo Schetters, dr Wolfgang Wodarg czy nawet sam Vice President Pfizera Mike Yeadon. Polecam też na CDA materiał: "COVID - SZOKUJĄCA PRAWDA O PANDEMII - DR SIMONE GOLD"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  dr M.Yeadon(2021-03-19)
 • @dr M.Yeadon - No popatrz, to straszne. A AstraZeneca nikt nie chce się szczepić, bo ma tylko 60% skuteczności i powoduje zakrzepicę. A Johnson&Johnson. .. tu jeszcze nic nie wymyślono ale pracujemy nad tym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Absurd&Absurd(2021-03-19)
 • @Absurd&Absurd - Poczytajcie sobie o wynikach testów szczepionek na poprzedni SARS-cov1 i co spotkało wszystkie zaszczepione fretki i koty po dłuższym czasie (b. ciekawa lektura)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  gorąco polecam(2021-03-19)
Reklama