UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jak pokazuje doświadczenie noszenie maseczek nic nie dało! Zamknięcie siłowni, restauracji, szkół i uczelni nic nie dało!! Więc po co to wszystko??? Odizolować osoby starsze i dać normalnie żyć ludziom!!! Ograniczają nasze prawa obywatelskie a ciemny lud to kupuje. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  74
  elblagpieknemiasto(2020-10-28)
 • @elblagpieknemiasto - Zastanawia mnie kto dał Ci te minusy? Przecież to co napisałeś to 100% prawda. Na portelu widać pełno oszołomów i naiwniaków wierzących w cuda na kiju.
 • @elblagpieknemiasto - Jak pięknie to ująłeś. Krótko i na temat. Tylko wszyscy od piątku będziemy w czarnej izolacyjnej d. .. Oni to zrobią taką bombę odpalą, że zamknięte szkoły będą najmniejszym problemem. Zapas alkoholu zrobić na 3 tygodnie trzeba, a trzy wózki z marketu wypełnione makaronem i ryżem. He he.
 • @elblagpieknemiasto - to co napisałeś to w 100% łgarstwo albo bezdenna głupota. Maseczki wprowadzono za późno. Szkoły nie powinny być w ogóle otwierane, to była zbrodnia. Ich zamknięte to max 20 września, potem za wiele nie było już do zrobienia. Uczelnie nie powinny być w ogóle otwierane, podobnie przedszkola. Co do odizolowania starszych ludzi, to trzeba być naprawdę klinicznym baranem, żeby o czymś takim roić. Myślisz że kraj to jak twoja wieś, gdzie 5 staruszkom można donieść jedzenie i niech sobie spokojnie siedzą w domkach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  12
  yelou(2020-10-28)
 • @yelou - Jakie łgarstwo???? Przecież jest 18000 pozytywnych wyników a maski są obowiązkowe, uczelnie zamknięte, siłownie i baseny od ponad tygodnia również więc gdzie to łagarstwo??? Łżą Ci którzy twierdzą, że jest pandemia (nie mylić z wirusem bo ten jest)i ograniczają nam prawa w imię walki z nią!!!. Widzisz to Twój guru premier Morawiecki ma urojenia. .. .Biedny zrobił nakaz pozostania w domu osobą 70+. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  18
  elblagpieknemiasto(2020-10-28)
 • @elblagpieknemiasto - tobie w twoim kurzym móżdżku wydaje się że wystarczy wprowadzić jakieś ograniczenia i efekty będą widoczne za godzinę. Z epidemią poradził sobie jedynie Israel, który natchmiast wprowadzić lockdown i zamknął szkoły. Czekali miesiąc na efekty. W Polsce też byłyby efekty, gdyby zamknąć szkoły w połowie września i wprowadzić jak tam totalny lockdown. Dzisiaj byłyby tego pierwsze efekty. Ale o czym tu mówić. Ludzie tacy jak ty, a jest ich większość, są tak głupi i ciemni, że nie zasługują na żadną litość. Nawet maseczki nie potrafią poprawnie naciągnąć na gębę. I będą mieli to, za czym przez pół roku skakali jak małpy. jutro 300 zgonów, do soboty 500.A potem już tylko gorzej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  9
  yelou(2020-10-28)
 • @yelou - Widzę, że jak brak argumentów to zaczyna się obrażanie. Czy 10 dni to za mało- tyle rozwija się wirus. Nie piszę ze powinno być zero pozytywnych wyników ale może 10 000.A tu ciągle rośnie! Więc to pokazuje, że minister Szumowski mówił prawdę jak twierdził że maseczka nic nie daje!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  10
  elblagpieknemiasto(2020-10-28)
 • @elblagpieknemiasto - "Więc to pokazuje, że minister Szumowski mówił prawdę jak twierdził że maseczka nic nie daje!!!"- To tak samo, jak to, że Minister Szumowski też nic nie dał, a ile wydał.
 • @elblagpieknemiasto - - Odizolować osoby starsze i dać normalnie żyć ludziom!! - jesteś geniuszem! w tym jednym zdaniu sformuowałeś problem jaki rozpie. .. .la nasz kraj. Rozumiem, że chcesz izolować starca, piromana z Żoliborza, interpretatora błyskawic Terleckiego i rzeszę starszych panów ubranych w sukienki z epidiaskopu. Jestem całym serce ZA. Trzymam kciuki. Myśl i publikuj dalej. A tak na marginesie rozważasz może wizytę u neurologa w celu oceny u siebie stanu zaburzeń funkcji poznawczych?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  5
  zającpoziomka(2020-10-28)
 • @elblagpieknemiasto - przecież ty nie musisz się ograniczać, więc o co chodzi?
 • @zającpoziomka - Widzę, ze Tobie na pewno taka wizyta by się przydała. .. Przeczytaj co mówią o tym fachowcy np: Krzysztof Szczawiński, . Wyjdź z lasu i poczytaj troszkę a nie tylko TVP. A nie wiem czy wiesz ale premier Morawiecki wprowadził nakaz izolowania osób 70+ od piątku mogą wychodzić tylko w celu zaspokojenia pilnych potrzeb bytowych, kultu religijnego i zdrowia (apteka)bo lekarz teleporada. .. .Może też go skieruj do neurologa. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  7
  elblagpieknemiasto(2020-10-28)
 • @yelou - Powiem jedno- Jesteś popie@#$%^ny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  kkkkkk1(2020-10-28)
 • @yelou - Ale o czym Ty bredzisz? Powszechne maseczki wprowadzili o ile mnie pamięć nie myli w sobotę 17 października. Dzisiaj jest 28 i zakażenia tylko wzrastają. Maseczki nic nie dają.
 • "Maseczki nic nie dają"- Kurcze, skoro 95% noszących ma wywalone nochale na wierzch i cała zgraja nie nosi wcale, TO JAK MAJĄ COŚ DAWAĆ? Kurcze, nie kumasz dziwaku?
 • Skoro 95% źle je nosi to tylko gorzej dla nakazu. Ludzie źle noszą maseczki ale mają poczucie, że one je chronią więc nie przestrzegają dystansu bo po co skoro ma maskę. Do tego wymieniają te maseczki zdecydowanie za rzadko- aby była skuteczna powinna być wymieniona po 20-30 minutach a widziałem nie raz jak wyciąga pomiętoloną z kieszeni i zakłada. .. Więc wdycha wszystko co zebrał przez dłuższy czas na tej masce. .. .Do tego policja zajmuje się wyłapywaniem tych bez masek zamiast robić inne rzeczy. Do tego wielu wirusologów uważało, że maseczka nic nie daje z ministrem Szumowskim na czele!!! Więc gdzie tu sens tego nakazu??? Powinni go znieść wtedy ludzie bardziej by uważali na siebie, na zachowanie dystansu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  elblagpieknemiasto(2020-10-28)
 • Myli Cię. Maseczki są obowiązkowe w przestrzeni publicznej od 9 X, czyli już prawie 3 tygodnie. Nie przegadasz, skąd wiesz czy to nie gość z branży, która przy tym całym cyrku nie przeżywa najpiękniejszych finansowo chwil? Jeśli zwykłe ludzkie przestraszone zombie, też się mija z celem, to już wrak, nie partner do dyskusji. Tacy czekają na Bergamo po polsku i na bank się doczekają, obłęd musi eksplodować. Lockdown dopełni dzieła zniszczenia w gospodarce.
 • @elblagpieknemiasto - Szkoda czasu na wizytę u neurologa - tę kłamiącą marionetkę dostarczyć do więzienia bez zbędnej zwłoki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  zającpoziomka(2020-10-28)
 • @elblagpieknemiasto - "Ludzie źle noszą maseczki ale mają poczucie, że one je chronią więc nie przestrzegają dystansu bo po co skoro ma maskę. "- Bo ludzie to barany.
Reklama