UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Się raz powtórzę, ale ważne!; Ciekawe, że Portel, ale też i inne elbląskie media, do tej pory milczą w sprawie skandalu studniówkowego w pewnej, znanej ostatnio, bananowej elbląskiej szkole/burżuazyjnym lokalu dla lokalnej oligarchii, promującej/ymi zachowania epidemiotwórcze i asPOłeczne decyzjami swojej/ich nieodpowiedzialnej/ych dyrekcji:)Czy Prezes Jarosław Kaczyński zrobi wreszcie słuszny POrządek z tym ogniskiem antyszczepionkowej, libertariańskiej reakcji, która ewidentnie zalęgła się w tej/tych placówce/kach?:)#tePytania! Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  53
  RobertKoliński(2022-01-19)
 • @RobertKoliński - porządek robciu to trzeba by zrobić z tobą. jesteś wszędzie, wszędzie nawołujesz do siłowych rozwiązań. tobie się marzy, żeby ludzie którzy mają to szczęście i zarabiają pięciocyfrowe kwoty miesięcznie musieli wszystko oddać i żyć w nędzy, zupełnie jak ty i twoi stronnicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  5
  Jacyna(2022-01-19)
 • @RobertKoliński - A jak nasz Pan minister profesor Czarnek mówił o cnotach i wychowaniu naszej polskiej młodzieży to go krytykowaliscie a teraz sami nam rację przyznajcie. Jak to mówią: mądry Polak po szkodzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  21
  TeofilSkorupa(2022-01-19)
 • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Dooobryyy Czarnku, anaszPanie!. .. No dejcież pokój, kumie Teofilu - akurat kefir spożywam śniadaniowo, a Wy mi takie siurpryzy intelektualne bez ostrzeżenia, naprawdę - nie godzi się! Monitor uchlapałem! xd [Dziś urodziny innego tytana prawicowego intelektu, największego Arcyszkodnika powojennej RP, tow. Leszka Balcerona! Okolicznościowo:)#doTajgi!] #TakByło Hashtagi: #zdrowie, #nauka, #socjalizm, #OdpornoscTowGrupowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  13
  RobertKoliński(2022-01-19)
 • @TeofilSkorupa - Cnoty niewieście należy wprowadzać i ugruntowywać od wczesnego dzieciństwa. Czego Nina się nie nauczy tego Janina nie będzie umieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  13
  LucynaŁupina(2022-01-19)
 • @Jacyna - Przecież z jego komentarzy bije pogarda chamstwo nienawiści nieokreślona złość każdy komentarz tak jak piszesz jest nawoływaniem przynajmniej do werbalnej przemocy agresji dziwię się że ten lewak jeszcze nie ma żadnej sprawy w sądzie?
 • @RobertKoliński - Że Ty nie boisz się chodzić po ulicach?
 • @TeofilSkorupa - Pan to akurat powinien siedzieć cicho!!!!! To ten beznadziejny minister edukacji od 7 boleści zezwolił na studniówki !!!!! Kolejny taki sam jest minister zdrowia i cała reszta PiSu!!!!! Niszczycie ten kraj i społeczeństwo na rozkaz Prezesa????!!!!! WSTYD pi stokroć WSTYD!!!!!
Reklama