UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla pani Kidawy ponoć zdrowie Polaków jest mniej ważne niż Konstytucja, tylko że PO co komu konstytucja, jak ludzie będą martwi ?? Całe PEŁO PO trupach byle do władzy ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    21
    Jurek Motorówka .(2020-03-26)
  • @Jurek Motorówka . - pisowski wpisywaczu, po co wybory. .. bo słupki dla adriana 10 maja maja ponoć yć wyskokie, jak ilośc zgonów po 10 maja. .. .. Ruja i poróbstwo!
  • Motorowka! Jestem z Toba.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Zbyszek 1(2020-03-26)
  • @Jurek Motorówka . - Cały Pis Po trupach do władzy. A kto w trumnach smoleńskich szukał dowodów na zamach i wbijał pisowskiej ciemnocie że to wina Tuska. To pisowcy zorganizowali podsłuchy u Sowy i tak wygrali wyboru mówiąc o taśmach prawdy. A jak Premier się tam nagrał o (miskach ryżu)to pisowcy już nie mówli że to taśmy prawdy. Obłuda to Pisowca drugie imię. Co ty na to Jurku czekam co powiesz o Banasiu, Falencie, o agencie Tomku o Chrzanowskim o Getbacku, i Dwórkach Glapińskiego albo o nagraniach prezesa z dwóch wież.
  • @Zbyszek 1 - Zbyszku pamiętaj że cykliści to wróg nr. 1 Pisowców, podobnie jak geje i ekoterroryci oraz komuniści.
  • @Jurek Motorówka . - Ja nie będę martwy bo cały czas mam ubrany kombinezon OP1 i maskę p/gaz, nawet tak śpię więc mi będzie potrzebna konstytucja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    wesoly wirus(2020-03-27)
Reklama