UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pamiętajmy dbac o siebie bo ani panstwo ani szpital ani pracodawca nie zadba o nas jesli my nie zadbamy o siebie! Olać tych ktorzy olewają nas ! Jest upadek wszystkiego, etyki, empatii, relacji i szacunku! Pandemia ukazala co najgorsze w systemie i w ludziach,
  • Ostateczny cel pandemii i innych równoległych kryzysów to zniewolenie ludzkości za pomocą likwidacji gotówki i zastąpienie jej jedną światową walutą z limitem CO2 dla każdego człowieka. Pieniądze stracą wartość, bo oszczędnościami nie będzie można swobodnie dysponować. Certyfikaty covidowe to początek budowy światowej infrastruktury cyfrowej tożsamości. Gdy cyfrowa tożsamość zostanie wprowadzona, pandemia zacznie wygasać, a do infrastruktury będą dodawane kolejne funkcjonalności
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    rozwalili gosd. i eduk.(2022-01-25)
  • Ludzi z natury dobrych nie ugnie pandemia, czy widmo straty pracy. Świat zawsze dzielił się na dobrych i złych. Mam żal sama do siebie ze jestem tym dobrym człowiekiem, bo nawet Ci którym bezinteresowne się pomogło nie umieją powiedzieć dziękuję.
  • To prawda dobrzy zawsze mają przekichane w życiu. Co prawda zycie i ludzie uczą rozumu i trzeba ich traktować tak samo, poza tym świat dzieli się na mądrych i glupich!widać to na codzień
  • Żałujesz że pomogłaś bo nie było "dziękuję"?
  • Żałuje, że pomogłam bo obróciło się to przeciwko mnie razem z tą osobą. Ludzi złych jest więcej a z kim przystajesz takim się stajesz.
Reklama